Sari la conținut
Forum Roportal
blue star

posta,of posta

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

E cumva deplasat sa postez la webmasteri da' incerc si eu.dimineata am intrat pe posta din yahoo,am trimis mesaje.intre timp s-a pus fiica-mea la calculator (2 ani) si a apasat tot ce-a prins.acum pot deschide mail-ul dar daca dau 'mark', 'delete', 'forward', orice, operatiunea nu se face.pot trece de la un folder la altul.

poate ma puteti ajuta.merci.

P.S.: e jale.am vrut sa adaug aici in text o funny face ,dau click si nu se intimpla nimic.

e grav doctore?:doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Incearca un sistem restore. La Setting - Sistem Restore Point - pui data la care s-a jucat fica ta la PC.

Ar trebui sa mearga, daca asta e motivul care ti-a pricinuit necazuri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna.merci de asa raspuns rapid.acum nu stiu unde sa gasesc ce mi-ai zis.m-am uitat prin settings,

am intrat in control panel,dar mai departe nu mai stiu.poate imi zici unde gasesc acest sistem restore point.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai, fa urmatorii pasi:

Start > Programs > Accesories > System Tools > aici gasesti System Restore > click si iti apare o ferestra unde ai anumite optiuni. Creeaza tu un System Restore Point la o data anterioara folosirii PCului de catre fica ta si dupa cateva secunde se restarteaza... si gata. Nu te speria ca nu e asa de greu, chiar deloc. Sunt convinsa ca te vei descurca. :flowers:

Ar trebui sa mai stii ca folosind System Restore vei pierde datele din acea perioada, 1-2 zile, asa ca daca ai lucrat ceva pe PC in perioada asta copiaza sau muta in partitia D.

Succes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut.esti super tare.am rezolvat.m-am dus unde ai zis da' am mai bintuit pe acolo ca am windows 98.am incercat mai multe si pina la urma am nimerit unde trebuia.doar ca n-am putut da data de restore.a facut el (el calculatorul)de la ultimele configurari.te pup.dau o pizza daca vii prin iasi.

 

emma.mai am o problema daca tot mi-ai dat mina:).cind scriu aici in forum mesaje,daca dau click pe figurile din stinga de la zimbete nu se intimpla nimic.asta n-ar fi ceva grav.doar daca ai vreo idee.de-acum stiu unde sa intreb cind am probleme.iuhu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Wowwwwwwww, ms ms ms! :friends:

N-o poti trimite prin posta??? :beee:

 

Ontopic acum:

Mea culpa ca n-am intrebat ce sistem de operare folosesti. Oricum, te-ai descurcat. Felicitari :flowers:

 

Hmmm... :friends: cat despre problema cu emoticoanele chiar nu-ti pot da un raspuns exact. Exista momente cand chiar nu functioneaza anunite chestii pe forum, posibil datorita aglomeratiei. Persevereaza!

Editat de EmmaD

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×