Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

am văzut doar două meciuri ale naţionalei la campionatul mondial. din păcate jucătorii fac multe greşeli. se vede tătuşi că au potenţial mare. dacă ne-au aplaudat all blacks, este mare realizare :P

şi ca să mai creştem nivelul puţin, ce părere aveţi de celelalte participante la cupa mondială?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am văzut doar două meciuri ale naţionalei la campionatul mondial. din păcate jucătorii fac multe greşeli. se vede tătuşi că au potenţial mare. dacă ne-au aplaudat all blacks, este mare realizare :D

şi ca să mai creştem nivelul puţin, ce părere aveţi de celelalte participante la cupa mondială?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu tin cu anglia :phone:

 

Dreptul tau ... :cry:

Imi pare rau ca maine vei fi trist :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Recunosc !

Am jucat si eu rugby putin si mi-a placut dar....ajugeam acasa atat de obosit incat nu mai puteam sa imi misc fundul pana la scoala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca m-as naste a doua oara as alege sa pratic rugby-ff spectaculos imi place enorm,si pacat ca noi nu avem un campionat ca in anglia sau franta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Noi suntem buni cel putin in ofensiva......am dat 8 puncte lu NZ la WC,dtoold mult,fiindk putzine eqipe reusesc atata in fata lu' NZ.....cu apararea mai prost.......80 si cv d puncte....sad :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Anglia a câștigat dramatic Turneul celor 6 Națiuni la Rugby

"În clasamentul final reprezentativa Angliei a adunat un total de 18 puncte (+44 diferență de puncte). Pe locul al 2-lea al ierarhiei s-a clasat naționala Franței, cu 18 puncte (+21 diferență de puncte). Urmează Irlanda cu 14 puncte (+30 diferență de puncte), Scoția 14 puncte (+18 diferență de puncte), Țara Galilor 8 puncte și Italia, națională care nu a reușit să încurce pe nimeni în acest sezon și n-a bifat niciun punct."

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×