Sari la conținut
Forum Roportal
dorinand

REGULAMENT folosire forum roportal.ro

Postări Recomandate

roportal te-ai gandit sa faci un regulament sau un "Terms & Conditions" pentru folosirea forum-ului roportal.ro?

exemplu:

- utilizatorul forum roportal.ro care nu posteaza nici un mesaj dupa 30 de zile de la inscriere este sters din baza de date.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sugestia este buna cu toate ca nu ma deranjeaza userii care sa-au inscris si nu au scris nimic.

 

nu este vorba de deranjat (poate cand ai peste 1000 de userii ...).

ideia era pentru a impulsiona cumva userii sa posteze pe forum. desi exista si "reversul medaliei" ... riscurile meseriei

:winca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ai reactionat repede la acel ... care a postat in toate forum-urile. cred ca totusi este timpul sa te gandesti la un regulament al forum-ului. un model poti gasi aici

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate voi pune un regulament cat de curand iar cel pe care mi la-ai sugerta este foarte bun.

Am reactionat destul de repede. Astfel de chestii nu pot fi totusi stopate.

Nu stiu de ce tipii de genul nu inteleg ca astfel de actiuni nu le vor aduce nimic bun.

In plus el si-a pus numele si adresa in toate mesajele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai dreptate voi pune un regulament cat de curand iar cel pe care mi la-ai sugerta este foarte bun.
... eu la-am facut :twisted: :twisted:
Am reactionat destul de repede. Astfel de chestii nu pot fi totusi stopate.

Nu stiu de ce tipii de genul nu inteleg ca astfel de actiuni nu le vor aduce nimic bun.

In plus el si-a pus numele si adresa in toate mesajele.

 

... goana dupa bani iti ia mintile. au aparut pe toate forumurile ca o ciuperca pe picior. nu stiu cum pot fi ata de creduli. dar este problema lor si ar putea sa-si deschida un forum special pentru asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

acum nu am dispozitia necesara de a studia si completa regulamentul. dar promit ca in cel mai scurt timp am sa-ti dau un raspuns.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la-am citit atent si nu mai trebuie adaugat nimic. este suficient. eu zic ca poti sa-la afisezi. bagal ca optiune la inscriere, daca il bifeaza este de acord si daca nu, nu poate sa se inscrie. poti sa-la bagi si intr-un email prin care instiintezi membri ca au fost acceptati in cadrul forum-ului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Culmea este ca asta e regulamentul care este implicit in phpbb. Incerca sa inscrii un nou user si vei vedea ca si tu ai fost de acord cu el cand te-ai inscris.

Ne-am obisnuit sa nu mai citim ci doar sa dam oca. Din cauza asta m-am gandit sa-la mai scriu undeva pe site.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×