Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Inscrierea in 10000 de motoare de cautare - un mit periculos

Evaluează acest topic

Nota  

3 membri au votat

  1. 1. Nota

    • 5
      1
    • 4
      0
    • 3
      0
    • 2
      0
    • 1
      2


Postări Recomandate

Eu am o alta parere. Inscrierea in 10000 de motoare de cautare nu poate fi daunatoare.

De ce cred asta? Poate fi folosita si de concurenta. Ar fi simplu sa te scapi de un competitor serios in felul asta.

Sunt de acord ca inscrierea in 10000 de motoare de cautare nu ajuta cu nimic. Este o pierdere de vreme. Mai mai bine sa va folositi timpul pentru a acumula linca-uri catre pagina dumneavoastra.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am o alta parere. Inscrierea in 10000 de motoare de cautare nu poate fi daunatoare.

De ce cred asta? Poate fi folosita si de concurenta. Ar fi simplu sa te scapi de un competitor serios in felul asta.

Sunt de acord ca inscrierea in 10000 de motoare de cautare nu ajuta cu nimic. Este o pierdere de vreme. Mai mai bine sa va folositi timpul pentru a acumula link-uri catre pagina dumneavoastra.

 

si eu sunt intru totul de acord.. domnisoara care a scris articolul nu are nici o treaba cu acest domeniu.. a mai scris inca vreo 2 sau chiar mai multe articole pe roportal.ro si toate sunt la fel sau chiar mai slabe.. chiar nu inteleg de ce nu le stergeti.. ca doar is face backling spre site-ul firmei ei.. mai ales ca stiti ca nu are nici o treaba.. si mai vin si vizitatori care sa informeaza gresit... si nu poate decat dauna acestui portal..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×