Sari la conținut
Forum Roportal
optimista

messenger

Postări Recomandate

Buna

 

Eu la servici nu am acces la messenger, yahoo....si pana acum am folosit un site www5.meebo.com unde le puteam scrie persoanelor cunoscute de pe yahoo.

 

Din pacate nu mai am acces nici pe acesta. :blink: :crazy: :P :-

 

 

Aveti idee daca mai exista site-uri asemanatoare??

 

v-as fi foarte recunoscatoare daca m-ati ajuta :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna

 

Eu la servici nu am acces la messenger, yahoo....si pana acum am folosit un site www5.meebo.com unde le puteam scrie persoanelor cunoscute de pe yahoo.

 

Din pacate nu mai am acces nici pe acesta. :blink: :crazy: :P :-

Aveti idee daca mai exista site-uri asemanatoare??

 

v-as fi foarte recunoscatoare daca m-ati ajuta :)

adica ti-a restrictionat accesul la anumite site-uri?... brrr... asta da scarrrrrry!...

ai incercat sa edschizi google, sa scrii in casuta de cautare Yahoo!messenger si sa intri apoi pe site-ul de download?...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
adica ti-a restrictionat accesul la anumite site-uri?... brrr... asta da scarrrrrry!...

ai incercat sa edschizi google, sa scrii in casuta de cautare Yahoo!messenger si sa intri apoi pe site-ul de download?...

 

 

nu merge nici asa :crazy: ....mersi oricum pt sugestie....:P)

Mai rau e ca nu am net acasa...si era o modalitate de a vorbi on line cu amicii mei... :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai incearca o varianta: downloadeaza pe un calc executabilul care extrage de pe net fisierele de install, il transferi pe calcu tau si apoi il "executi"... sper sa mearga... doar daca n-a restrictionat si instalarea de soft-uri...

 

stii ca atunci cand accesezi pagina de y!messenger ai optiunea run (sau install), save si cancel...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mersi .pt dorinta de a ma ajuta..dar se pare ca nici pe acesta nu am acces :crazy:

incearca skype. dar nu as stii acum exact de unde se descarca. :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poti sa incerci Google Talk, s-ar putea sa nu ai accesul restrictionat.

Si daca il ai, tot s-ar putea sa mai poti accesa chat-ul intern al Gmail.

Dar e necesar ca si tu si prietenii sa tai sa aveti adrese de gmail.

Succes :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebui sa incerci sa convingi administratorul de retea de la voi din firma sa-ti permita accesul la YM. Succesul nu depinde doar de puterea ta de convingere sau de bunavointa lui, cat de politica firmei.

 

:good:

O sa incerc un comentariu, cu riscul de a starni ceva nemultumiri.

De regula, la serviciu mergem pentru a munci si asta ar trebui sa facem, nu sa stam pe chat.

Firma te plateste sa muncesti, nicidecum pentru conversatii cu prietenii. Din respect pentru omul care mi-a dat o paine alba sa mananc, nu mi-am permis sa stau pe net pe banii firmei, poate doar dupa orele de program.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×