Sari la conținut
Forum Roportal
gabyd_00

Cristina Rus

Postări Recomandate

Ce ziceti de mel noua a lui Cristina Rus : "Viata mea" ? Mie imi place!!E super!! :) :huh: :) :o:

Nici pustoaica nu e rea deloc. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si mie imi place. cand am vazut reclama la melodie am crezut ca va fi o piesa dintr-aia cu versuri siropoase si lalaieli. ma bucur ca m-am inselat. :huh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de ce or depasi femeile astea nivelul de pozat pentru playboy si or pleca urechea la rauvoitorii cere le pun sa mai si "cante"...nu o sa inteleg niciodata :yahoo: :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce or depasi femeile astea nivelul de pozat pentru playboy si or pleca urechea la rauvoitorii cere le pun sa mai si "cante"...nu o sa inteleg niciodata :spiteful: :yahoo:

 

 

Uneori au un refren ... de o claritate inutil de ignorat :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce or depasi femeile astea nivelul de pozat pentru playboy si or pleca urechea la rauvoitorii cere le pun sa mai si "cante"...nu o sa inteleg niciodata :doh: :cry:

 

pentru ca daca Paris Hilton poate, poate si Cristina Rus...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce vorbiti, mai , fata inca nu a pozat pentru Playboy ... :crazy:)) Cat despre piesa... e o melodie ce va trai, cu mult noroc, o vara. Pentru asta a si fost facuta, sunt sigur.

 

PS: "compozitorul" melodiei nu o fi tot "maestrul" Marius Moga? :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce or depasi femeile astea nivelul de pozat pentru playboy si or pleca urechea la rauvoitorii cere le pun sa mai si "cante"...nu o sa inteleg niciodata :lol2::lol2:

 

 

ca sa arate ca "poate" si ele sa invete o strofa,sa o lalaie 2 minute..restul timpului pana la terminarea "hitului",dezvaluirea dotarilor aferente!suntem un popor de cantareti maca-ti-as! :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca plasandu-le pe scena..le mentin pe piata. Nu e nicio sfaraiala sa pozezi in playboy..si atat. S-au mai vazut cazuri-cam dispar. N.B. n-as putea sa zic cum canta Cristina Rus..pt ca nu i-am ascultat nicio melodie pana la capat. :lol2: da` nu cred ca am pierdut nimica.

 

Dar gabyd_00. Daca tie ati place e ok. :lol2: Pe bune. Mai glumim si noi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×