Sari la conținut
Forum Roportal
Ana2019

Semne ca partenerul / partenera te inseala

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna ziua,

As dori sa facem un brainstorming despre tema cum sa iti dai seama ca esti inselat/a. 

De exemplu, mie mi s-a intamplat acum vreo zece ani cu un fost iubit. Semne ca ma insela: isi pazea telefonul ca pe butelie, primea un mesaj si fugea cu telefonul la baie unde obisnuia sa stea mult timp dupa fiecare mesaj. Apoi, doua weekenduri pe luna pleca din oras spunand ca mama lui e bolnava si merge sa o ingrijeasca. Daca il sunam devenea isteric. O data am mers amandoi in orasul lui natal si a refuzat sa ma prezinte familiei lui (eu vroiam sa vad Cat de bolnava e maica-sa). Apoi am vazut cand a primit un mesaj cs era de la o tipa, il intreb cine e si el isi ia telefonul si se inchide intro alta camera. Ma duc dupa el si ascunde ecranul telefonului. Atunci l-am lasat in pace de tot

Voi ce considerati ca ar fi comportament suspicios?

Editat de Ana2019
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

S-a mai auzit de asa ceva cand un Don Juan a fost ucis de sotul amantei si lumea-l stia in alta parte, langa bunica in spital  :resent:   dar asta-i istorie veche cand nu erau telefoane mobile.

Altu a uitat ce a spus acasa cand a plecat in deplasare si a trimis poza in plic cu amanta, din gresala.  A pus adresa gresita pe plic sau poza in alt plic dar s-a vandut singur unde era.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

”Am un amant de patru ani, iar soțul știe de el”

Mda, el este in pat nemiscat, poate avea si alte pretentii???  Se bucura ca este ingrijit in casa in care a trait si inainte si mai ales de sotia iubita din tinerete care numai la sex este orientata si munca voluntara, in ultima vreme.   Ii convine aranjamentul si nu este singura in situatia asta.   Un Domn a luat pe cineva sa ingrijeasca sotia in pat bolnava de ani de zile la New York si a ajuns sotie dupa ce a murit femeia bolnava care nu se misca deloc.   La anii de pensionare au coborat aici.  

https://redactia.ro/confesiunea-unei-sotii-am-un-amant-de-patru-ani

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 1/18/2023 at 8:23 PM, The Unknown said:

S-a mai auzit de asa ceva cand un Don Juan a fost ucis de sotul amantei si lumea-l stia in alta parte, langa bunica in spital  :resent:   dar asta-i istorie veche cand nu erau telefoane mobile.

Altu a uitat ce a spus acasa cand a plecat in deplasare si a trimis poza in plic cu amanta, din gresala.  A pus adresa gresita pe plic sau poza in alt plic dar s-a vandut singur unde era.

Pai si ce vina avea acel don Juan ca amanta a ales sa se culce cu el ? Ea e de vina, nu Juan, ele era liber, daca ea nu vroia, el nu avea nici o sansa.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×