Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Dolly Parton, Kenny Rogers, Johnny Cash ... Poate că legendele country din generatia părintilor nostri nu mai inseamna mare lucru astăzi. Dar Jo Dee Messina, Chely Wright, Tim McGraw sau Alan Jackson

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum cauti tu iubitori de country, eu caut de reggae :huh:

Am un album cu vreo 40 de melodii country...nu e printre preferintele mele, nume ca : bob wills,gene autry,roy clark, roy rogers, theventures, kenny rogers ........

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dolly Parton, Kenny Rogers, Johnny Cash ... Poate că legendele country din generatia părintilor nostri nu mai inseamna mare lucru astăzi. Dar Jo Dee Messina, Chely Wright, Tim McGraw sau Alan Jackson

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asa cum cauti tu iubitori de country, eu caut de reggae :huh:

Am un album cu vreo 40 de melodii country...nu e printre preferintele mele, nume ca : bob wills,gene autry,roy clark, roy rogers, theventures, kenny rogers ........

Sotia mea e indragostita de reggae, dar la acest capitol, lucrurile stau si mai rău dec

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Parca era ceva cu "I feel lonely, lonely lonely lonely..." sau aia e tot un remake?

Da, cred că asta era, dar stii cum se numeste si cine o c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Roxana si Suzana /

Mi-au furat banana /.

:huh: din pacate :o:

Eu albumul despre care vorbeam mai sus l-am gasit pe mininova (torrente)...si sigur or mai fi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dolly Parton, Kenny Rogers, Johnny Cash ... Poate că legendele country din generatia părintilor nostri nu mai inseamna mare lucru astăzi. Dar Jo Dee Messina, Chely Wright, Tim McGraw sau Alan Jackson

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La radio, nu am auzit niciodată ceva interpretat de Jo Dee Messina sau Alan Jackson. Are cineva contra-exemple ?

 

Am eu. Eu de Alan Jackson la radio am auzit. La fel si de Tim McGraw si a lui Faith Hill, si de Randy Travis, si de Garth Brooks. Mai precis la Radio Vest Timisoara. Ce-i drept, nu am ascultat de foarte multa vreme radio si nu as mai baga mana in foc ca se mai difuzeaza country.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×