Sari la conținut
Forum Roportal
Ana2019

Situatie care e importanta sau exagerare?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 4 ore, Amarena a spus:

Ce, îți dă teoriile peste cap faptul că una s-a măritat din alte motive decât să se lase însămânțată?

Sa mai zic si ca insamantatul nu are treaba cu casatoria? Si ca stiu pe cineva care are doi copii, unul de 17 ani si unul de vreo 14 si care ea si tatăl nu sunt căsătoriți dar sunt impreuna bine mersi de 20 de ani? Nu mai zic, ca face Mariuta implozie.

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
2 hours ago, NicolaeT said:

Eu nu fac aici terapie gratuita cu voi pe timpul meu ? Dar na, eu sunt sanatos mental.

Abia asta mi se pare amuzant din partea ta, bravo, am râs.

9 minutes ago, Enki said:

Sa mai zic si ca insamantatul nu are treaba cu casatoria? Si ca stiu pe cineva care are doi copii, unul de 17 ani si unul de vreo 14 si care ea si tatăl nu sunt căsătoriți dar sunt impreuna bine mersi de 20 de ani? Nu mai zic, ca face Mariuta implozie.

Lasă-l așa, că deja a început să-și ia din ce în ce mai mult timp să se replieze.  A rămas fără idei.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Insa explicatia pe care el a dat-o vi se pare verosimila? Acelasi lucru i l-a zis si a doua zi. Ea l-a intrebat daca tipa vroia sa flirteze cu el, si el a zis ca nu stie. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
15 minutes ago, Ana2019 said:

Insa explicatia pe care el a dat-o vi se pare verosimila? Acelasi lucru i l-a zis si a doua zi. Ea l-a intrebat daca tipa vroia sa flirteze cu el, si el a zis ca nu stie. 

Mie imi pare sincer.

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×