Sari la conținut
Forum Roportal
NicolaeT

Femeile au lumea la degetu mic indiferent de calitati

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mi-am creat cont de femeie pe matrimoniale, 38 ani, deci deja expirata, si am pus cu mesaj insultator, de om de cea ma joasa speta:

"Sunt de 10 ani pe site si inca nu am gasit barbatul ideal. Toti niste urati. Chiar nu mai exista barbati frumosi pe lumea asta ? Imi doresc foarte mult un copil, dar nu pot avea un copil cu un urat ca pe urma iese si copilul urat si nu l-as putea privi. Asadar domnilor, daca este vreun frumos in lista tare mult mi-as dori sa purtam o conversatie de suflet, sa ne impletim sufletele intr-o comuniune pe viata si sa ne bucuram de minunea vietii in timp ce mergem pe cararile ei. Imi doresc un barbat educat, sufletist, familist, cu bun simt, care sa stie sa ma faca sa ma simt femeie."

Si in primele 5 minute deja mi s-a umplut inboxul de mesaje.

Pe cand ca baiat, poti sa insiri acolo o mie de calitati, ca canta greierii.

Hai Fiero si cine s-a mai laudat, ia sa va vedem, cum agatati voi cand bate vantul ca barbat ?

 

Untitled.png

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gizas. Daca au scris o mie de bărbați din care jumate o critica sau fac misto si jumate vor sa o f*ta, se cheama ca are lumea la degetul mic? Ca au năvălit bărbații la f*tut? Chiar esti pe dinafara cu ce vor femeile. Si cu ce semnifica mesajele barbatilor catre ele, din ce vad 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 7 minute, Enki a spus:

Chiar esti pe dinafara cu ce vor femeile.

Pai hai, demonstreaza ce vor femeile. Fa-ti cont de barbat si vezi daca agati pe vreuna intr-o luna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mi-ai raspuns. Sa iti scrie 1000 de libidinosi mesaj privat e succes ca femeie? Poate pentru unele. Altele si la un "buna!" nesolicitat prin mesaj privat le dau block. Stii sa faci diferenta intre primele si cele din urmă?

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa, bun, si ce strategie aplici sa cuceresti ? Cum am zis si in mesajul initial, poti ca barbat sa pui 1000 de calitati, ca tot nu te baga vreuna in seama. Deci ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce trebuie sa scrii tu cele o mie de calitati online pe un site si sa astepti sa te bage in seama o femeie? Daca ma convingi de ce trebuie sa faci asta continuam discutia.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atunci daca nu pe site, zi unde. Vezi ca am deschis topicul ala cu unde sa cuceresti femei si am explicat clar cum toate locurile sunt vrajeala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e vorba de "locuri". E vorba de anturaj. Deci? De ce tre sa iti scrii o mie de calitati pe un cont online si sa astepti sa te bage in seama o femeie? Esti o marfa in vitrina? 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda, si tu nu ii ai nici pe aia. Oamenii cunosc alti oameni tot prin oameni. Tu poti sa ai 20 de persoane in anturaj dar si alea 20 au fiecare alte 20 etc

Dar daca tie nu-ti plac oamenii in general si nu ai relatii cu ei, nici nu ai cum sa ajungi in astfel de circumstante sociale 

Editat de Enki
  • Like 2
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×