Sari la conținut
Forum Roportal
m4trix2003

roportal vs. softpedia :))

Care forum vi se pare mai atragator si totodata folositor ?  

36 membri au votat

  1. 1. Care forum vi se pare mai atragator si totodata folositor ?

    • roportal
      33
    • softpedia
      8


Postări Recomandate

Am intrat pe Softpedia acum o spatamana , am scris niste articole si ............am ramas uimit ( la modul neplacut ) , de atitudinea moderatorilor care erau acolo ! M-am gandit ca poate a fost o intamplare , sau o fi intart prietenii moderatorilor cu numele lor ! Insa , am intrat si in alte zile ; din nou surpriza : erau aceeasi moderatori intalniti de mine cu cateva zile inainte si , erau la fel de jalnici , de penibili ! In loc sa modereze , lucru pentru care sunt acolo , ei dadeau tonul la mistocareala ! Probabil nu se poate generaliza , insa ,...e destul ce am vazut eu !

Absolut de acord. Si daca e si diferenta de ani intre cele doua...atunci inca nu se poate vorbi de o comparatie la nivelul vizitatorilor. Ceea ce pot spune cu toata subiectivitatea de care sunt cababila este ca aici ma simt bine. Si ma pot destinde, ceea ce e important pentru mine. Mi se pare un mediu mai prietenos, mai putin scortos. O fi softpedia bun, nu contest asta nici o secunda, dar e cam ca diferenta intre a manca la curtea reginei Angliei si a hali la pizzeria din colt cu prietenii. Sigur ca e ok ca am fost la palat, dar ma simt bine si cu adevarat EU la pizzeria aia. Asta daca tot zic unii ca sofpedia e nr. 1. Asa o fi, nu ma pricep, dar si Brad Pitt cica e tare si totusi eu stau cu omul meu si ne e bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Absolut de acord. Si daca e si diferenta de ani intre cele doua...atunci inca nu se poate vorbi de o comparatie la nivelul vizitatorilor. Ceea ce pot spune cu toata subiectivitatea de care sunt cababila este ca aici ma simt bine. Si ma pot destinde, ceea ce e important pentru mine. Mi se pare un mediu mai prietenos, mai putin scortos. O fi softpedia bun, nu contest asta nici o secunda, dar e cam ca diferenta intre a manca la curtea reginei Angliei si a hali la pizzeria din colt cu prietenii. Sigur ca e ok ca am fost la palat, dar ma simt bine si cu adevarat EU la pizzeria aia. Asta daca tot zic unii ca sofpedia e nr. 1. Asa o fi, nu ma pricep, dar si Brad Pitt cica e tare si totusi eu stau cu omul meu si ne e bine.

 

Asa si este! La curtea reginei Angliei ma duc in vizita( daca pot, in rest ma uit la TV) odata in viata, dar la crsma din colt am sa ma duc toata viata sa beau ceva cu prietenii si sa barfesc(a se citi chat)!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×