Sari la conținut
Forum Roportal
m4trix2003

roportal vs. softpedia :))

Care forum vi se pare mai atragator si totodata folositor ?  

36 membri au votat

  1. 1. Care forum vi se pare mai atragator si totodata folositor ?

    • roportal
      33
    • softpedia
      8


Postări Recomandate

Nu cred ca se pot compara cele 2 forumuri. Softpedia are deja cativa ani pe cand Roportal nu a implinit inca nici un anisor.

Este ca si cum ai compara un hotel cu o pensiune. La hotel este mult mai multa lume dar daca nu iti place aglomeratia te simti mai bine la pensiune.

Nici ca si numar de vizitatori cele 2 site-uri nu pot fi comparate 1.000.000 Softpedia si 42.000 Roportal dar daca se vede cati dintre ei sunt romani diferenta nu mai este asa de mare raportul fiind undeva pe la 4:1.

Nu cred ca Softpedia este cel mai tare forum romanesc. Mai sunt si altele demne de luat in seama: Computer Games, Chip, Fan Club, Hanu Ancutei si lista poate continua.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar in ritmul in care a crescut site-ul tau poti sa il ajungi parerea mea...

 

Mersi pentru incurajari. Fara cei (ma refer in special la moderatori dar in acelasi timp si la restul membrilor) care ma ajuta pe forum nu as avea nici o sansa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fara cei (ma refer in special la moderatori dar in acelasi timp si la restul membrilor) care ma ajuta pe forum nu as avea nici o sansa.

 

Nu-i asa ca-i o dulceata de "inginer sef"?! Manca-la-ar mama pe el.... ::evil:: :razz:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu-i asa ca-i o dulceata de "inginer sef"?! Manca-la-ar mama pe el....  ::): :razz:

 

Ma faci sa rosesc. :evil: :)

Te rog sa nu ma mai lauzi ca poate imi iau nasu la purtare. :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:evil: :pee

 

daca ne punem toti facem un site de google si yahoo nici nu au mai auzit :dee

 

in locul tau m-as simti super bine ca fiind roportal (inginer-sef) :pee ca ai atat de multi useri care te sustin... :dee la mine e mai greu...

 

oricum "La cat mai multi vizitatori si useri...si JOS SOFTPEDIA !!! "

 

bafta !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Te rog sa nu ma mai lauzi ca poate imi iau nasu la purtare.  :de

 

:dee dar ce e nene Admin? De obicei il dai jos si pleci sa te plimbi fara el? :razz:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu conteaza ce ajunge sau nu eu tin sa-i felicit pe cei ce fac ca acest forum sa functioneze, si-i mai ung "rotitele" din cand in cand.

 

E placut si primitor, iar asta este primul aspect care conteaza, totusi o propunere... nu ar strica sa se treaca si la putina seriozitate din partea utilizatorilor. Nu mai DENATURATI subiectele!!! :winca:

 

Bafta! (si la mai mare!)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×