Sari la conținut
Forum Roportal
NicolaeT

Unde gasesti fete ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Deci habar n-aveti sa ziceti. Era una prin comentarii la videouri dastea pe youtube: "Ce atata negativitate pe aici ? Iesiti afara si lucruri bune vi se vor intampla!". Voi aveti gandire magica. Pentru ca pentru voi lucrurile pur si simplu se intampla cand iesiti din casa, 10 abordari de la poarta pana la piata, aveti impresia ca e la fel si pentru baieti, fara sa realizati ca alea 10 lucruri bune se intampla tocmai pentru ca baietii initiaza. Fara initierea aia nu s-ar intampla nimic, ar disparea specia. Si pentru ca pentru voi relatiile sunt la 5 minute distanta de iesirea din casa va mirati ca cum adica unde sa gasesti fete. Peste tot! Daca pentru mine ploua cu propuneri, cum adica pentru tine nu ? :eek:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nici nu trebuie să aștept 5 minute după ce ies din casă, e coadă în fața ușii mereu când ies, nu știu ce să mai fac.

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu ești construit pentru a da soluții altora, dar problema e că se pare că încă nu ți-ai acceptat rolul în viață și aștepți sfaturi din neant. Ești ca o boxă dată la maxim și te miri de ce nu auzi ce vorbesc cei care îți răspund. 

Ai creier, folosește-l pentru a construi algoritmul perfect pentru găsirea unei femeie compatibilă cu cel care caută. Apoi fă o aplicație care să falimenteze tinder. 

Si să faci discount pentru membri roportal, musai.

Editat de Ven
  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 7 minute, Ven a spus:

Tu ești construit pentru a da soluții altora, dar problema e că se pare că încă nu ți-ai acceptat rolul în viață și aștepți sfaturi din neant. Ești ca o boxă dată la maxim și te miri de ce nu auzi ce vorbesc cei care îți răspund.

Pai raspunde. Unde gasesti fete ?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 10 minute, NicolaeT a spus:

Pai raspunde. Unde gasesti fete ?

Tu știi cel mai bine 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 20 ore, NicolaeT a spus:

Unde gasesti fete ?

Alea sub 40 si disponibile, sunt in majoritate pe Tinder.

Adica eu le-am vazut pe cele pe care le observasem prin societate, plus multe altele "noi".

Si pe Badoo.

Ca abordarea de acolo nu prea e suportul perfect pentru o relatie, e partea a doua. Macar le gasesti.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 27.11.2022 la 11:04, NicolaeT a spus:

O replica des intalnita atunci cand o gagica te paraseste si cauti sfaturi, este: "Nu umbli in cercurile care trebuie!". Trecand peste faptul ca eu am avut mereu olimpice, doctorande, profesoare universitare, etc., deci cercuri mai care trebuie de atat nici ca se poate, hai sa facem un topic la modul general pentru orice baiat care vrea sa gaseasca o fata de calitate. Unde poti gasi fete de calitate ? Problema e ca pentru orice loc ati sugera, eu pot sa va dau un motiv pragmatic pentru care fetele se gasesc defapt in acele locuri. De exemplu:

 

- Cauta pe linkedin, e plin de programatoare, fete inteligente!

- Adevarul: fetele isi fac cont pe linkedin ca sa se laude cu zecile de facultati si de firme la care au lucrat, deci e site de 

Deci pana la urma, unde gasesti fete de calitate ?

Ie rebuturi toate :scenic:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 28.11.2022 la 20:14, Saddeea a spus:

Ie rebuturi toate :scenic:

Cu raspunsul asta monosilabic demonstrezi fix ceea ce este topicul asta despre.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 38 minute, NicolaeT a spus:

Cu raspunsul asta monosilabic demonstrezi fix ceea ce este topicul asta despre.

Despre cum a descoperit Nicu pe la vreo 30 de ani că ar exista caterincă pe lumea asta.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×