Sari la conținut
Forum Roportal
NicolaeT

De ce v-ati ales si de ce v-ati parasit partenerii ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Spuneti-mi si mie cum poate cineva care iti scrie scrisoarea de mai jos, dupa juma de an sa te paraseasca ? Cand ai citi-o ai zice ca wooow, l-ai prins pe Dumnezeu de picior, relatia perfecta. Apoi dupa 6 luni gata. Cand am intrebat-o de toate lucrurile astea, a zis ca eee... asa a simtit atunci. Pai daca e totul doar pe baza de "simtit acum", atunci cum mai poti sa iei in serios pe vreuna ? Cand o auzi pe urmatoarea cum incepe cu declaratiile de dragoste, ca esti zeul ei, ce faci ? Ii raspunzi similar, sau ii zici "hai lasa-ma, ca asa au zis si alea 10 de dinaintea ta". Dar daca ii zici asta, pe urma se arata jignita, ca vai, cum, ea nu e ca alea 10, ea chiar te iubeste, din tot sufletul.

Editat de NicolaeT
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 19 ore, NicolaeT a spus:

Deci l-ai ales ca era frumos, lol.

Tu dacă te vei apropia în realitate de o femeie și vei veni cu întrebări sau răspunsuri de genul, s-ar putea să îl sune direct pe iubi să-ți explice.

Editat de Ciocârlan
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A shitload of bullshit. Și zi-i să nu mai scrie în altă limbă, dacă nu stăpânește limba respectivă.

Nu, nu îi răspunzi similar și nici nu îi spui că așa au zis și altele. Îi spui "cred că te-a cam luat valul, chill your tits".

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles. Tie iti plac siroposeniile de adolescenti.

Nici nu e de mirare avand in vedere dezvoltarea ta emotionala.

Editat de Enki
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 13 minute, Enki a spus:

Am inteles. Tie iti plac siroposeniile de adolescenti.

Nici nu e de mirare avand in vedere dezvoltarea ta emotionala.

Am inteles. Tie iti place mancarea si sexul. Si pisicii mele Lulu ii plac aceleasi lucruri.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de fapt, esti mai rau de atat. Iti plac femeile alea imature, alea care se pisicesc pe langa tine, care se comporta ca niste copilițe ca li se pare ca sunt mai dragalase. Ce femeie vorbeste in termeni de pupici si se rusineaza de iubitul ei sa spuna direct sex, si zice in schimb patratelul rosu? Suflete de copii.... e un eufemism pentru intarziere emotionala in cazul asta, nu indica deloc ceva bun.

Nici nu ma interesaza daca scrisoarea e reala, daca ai inventat-o tu acum sau ai copiat-o de undeva. Numai faptul ca ai dat-o ca exemplu aici, ca ceva ce te-a impresionat pe tine, e clar ca si tu esti un suflet de copil, tot eufemistic vorbind.

Ai tu pisica la fel cum il ai si pe prietenul ala al tau imaginar.

A egalat Coreea

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 17 minute, NicolaeT a spus:

Am inteles. Tie iti place mancarea si sexul.

si alcoolul de calitate si tigarile, fara sa fie vreo ierarhie intre ele.

3-2 pt Ghana.

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 21 minute, Enki a spus:

Iti plac femeile alea imature, alea care se pisicesc pe langa tine, care se comporta ca niste copilițe ca li se pare ca sunt mai dragalase.

Best girls in the world. =P~ Ce sa fac cu o femela daia animalica plictisita de viata ?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aia e scrisoare ? Mie nu imi spune nimic. Daca foloseam un random love letter generator imi scotea ceva mult mai bun. Absolut nimic din scrisoarea aia nu imi spune "toata viata" , chiar daca foloseste expresia asta.

S-a uitat prea mult la filme din alea cu 10 lucruri care imi plac la tine. Sau a participat la postarile alea in lant cu trimite celui mai bun prieten si spune-i ce iti place la el/ea si s-a inspirat de acolo.

Pro life tip, cand mai primesti o scrisoare care incepe cu "am aruncat", arunc-o.

Editat de Ven
  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×