Sari la conținut
Forum Roportal
NicolaeT

De ce v-ati ales si de ce v-ati parasit partenerii ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

21 hours ago, NicolaeT said:

Poate daca esti animal sa se intample asa ceva. Daca esti om se intampla fix invers, o iubesti tot mai mult pe zi ce trece.

Da, in vise da, e cum zici tu, real nu este asa, la animale nu exista iubire deloc, deci nici nu se poate vb ca la animale trece. Uite-te la 95 % din cuplurile de varsta medie, cum erau la inceput si cum is acuma. Pai Vulpescu ala de pe FB zice ca doar 5 % din relatii nu is toxice, cica ar fi statistica (cum au facut-o nu stiu). Realitatea probeaza ce zic.

E si cum zici tu dar la f putini. Au un creier mai smecher care a sfidat natura si merge bine, ca e okey, e normal cum zici tu sa fie.

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai le vrei tu pe alea 5 % dar e f rar asta, e ca o loterie. Exista si cum zici tu, si eu am auzit "te timp ce trece te iubesc mai tare", tu nu zici rau deloc de fapt, asa ar trebui sa fie, ptr ca te obisnuniesti cu omul ala, iti place cu el, te face sa te simti bine si relatia se adanceste, se leaga mai tare, ca tu asta vrei sa zici. Insa asta inseamna sa stii sa-ti alegi partenera in sens ca sa fie pe baze sanatoase care nu se duc in timp, caracter, chestii comune discutii, pasiuni, om asa sufletist, nu doar pe hahaiala, prosteala, sex si distractie, frumusete, conteaza si astea dar nu doar. Viata nu e doar distractie si hahaiala si "vaaai ce frumos/frumoasa esti".

 

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 12/6/2022 at 10:53 PM, NicolaeT said:

Pai palea 5% le vreau.

Tu ești în ăia 95% care dezvoltă relații toxice, n-ai acces la alea 5%.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 07.12.2022 la 0:53, NicolaeT a spus:

Pai palea 5% le vreau.

Dacă tot zici că ești milionar, virează-mi mie în cont 1 milion (în bani noi, nu vechi) și de nu ți-oi schimba eu total viziunea pe care o ai vis-a-vis de viață, să-mi zici mie ciuciu! Să nu îmi zici că e mult, e prea, puțin, chiar, timpul meu e foarte prețios, să acord atenție unei persoane costă, nu îmi mai pierd timpul aiurea cu oamenii, asta o făceam pe vremea când eram încă naivă. 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, Fiero a spus:

Dacă tot zici că ești milionar, virează-mi mie în cont 1 milion (în bani noi, nu vechi) și de nu ți-oi schimba eu total viziunea pe care o ai vis-a-vis de viață, să-mi zici mie ciuciu! Să nu îmi zici că e mult, e prea, puțin, chiar, timpul meu e foarte prețios, să acord atenție unei persoane costă, nu îmi mai pierd timpul aiurea cu oamenii, asta o făceam pe vremea când eram încă naivă. 

Hai schimba-mi-o pe gratis ca esti om bun.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 16 minute, NicolaeT a spus:

Mai toxice ca ale lui Elena m1 ?

Suntem pe topicul dânsei? Aici e vorba despre ideile tale briliante.

N-ai și tu vreo 30 de ani acum, dacă tot ești de 12 ani pe forum? 

Editat de Ciocârlan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×