Sari la conținut
Forum Roportal
NicolaeT

De ce v-ati ales si de ce v-ati parasit partenerii ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pentru fiecare partener spuneti motivele pentru care i-ati ales si apoi i-ati parasit.

La mine sunt aceleasi motive pentru toate: le-am ales pentru ca m-au bagat in seama, si m-au parasit.

Voi ?

  • Like 2
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alt topic in care dupa 2-3 postari Nicolae sa scrie aceleasi lucruri ca peste tot? Nu, mersi.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vedeti ? Nu raspundeti ca va e frica ca confirmati ce zic eu: ii alegeti ca sunt frumosi, fara nicio consideratie a personalitatii, si ii parasiti ca va plictisiti, ca vreti sa incercati si alt fel de mancare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vedeti? Exact cum am zis, NicolaeT confirma ce zic eu, dupa 2 postari pe topic, revine cu aceleasi replici ca pe toate celelalte.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
19 minutes ago, NicolaeT said:

Vedeti ? Nu raspundeti ca va e frica ca confirmati ce zic eu: ii alegeti ca sunt frumosi, fara nicio consideratie a personalitatii, si ii parasiti ca va plictisiti, ca vreti sa incercati si alt fel de mancare.

Ești prea priceput în ale relațiilor, de ce nu scrii o carte? Nu mai am argumente, ai dreptate. Așa e.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 20 minute, NicolaeT a spus:

Vedeti ? Nu raspundeti ca va e frica ca confirmati ce zic eu: ii alegeti ca sunt frumosi, fara nicio consideratie a personalitatii, si ii parasiti ca va plictisiti, ca vreti sa incercati si alt fel de mancare.

OMG cate contradictii pe cm patrat aici. Pai, daca ii alegem pe frumosii din cei 20% doar ca sunt frumosi ("chazii dupa care umblam femeile disperate" am incheiat citatul) de ce ii mai parasim? apoi, parca ne multumeam cu hidosii din ala 80%, si pe aia ii paraseam ca nu erau chazi, acum nu mai alegem hidosi, doar frumosi? Daca ii parasim pe aia frumosi ca ne plictisesc ca nu au personalitate, dar ii parasim si pe aia hidosi, inseamna ca nici hidosii nu au personalitate? deci pana la urma, se dovedeste ca femeile cauta un barbat cu personalitate, dupa cum recunoaste si NicolaeT mai sus.

I rest my case.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×