Sari la conținut
Forum Roportal
NicolaeT

12 ani de roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Discutand cu cristi_din_prahova, cel mai bun prieten al meu, am decis sa deschid acest topic. Acum 12 ani eram virgin si am intrat aici sa caut solutii. Credeam ca dupa ce voi citi 2-3 topice voi gasi raspunsurile si in 12 ani voi fi happily married cu copii de scoala. 12 ani mai tarziu, am avut 15 gagici si tot degeaba. Tot singur si fara copii. Si-atunci problema devine serioasa: mai am vreo sansa ? Sau pana aici mia fost viata si aia e ? Voi ceati facut in astia 12 ani ? Vi sa schimbat in vreun fel pozitiv viata sau tot peaici in cautarea fericirii ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 38 minute, NicolaeT a spus:

Acum 12 ani eram virgin si am intrat aici sa caut solutii.

Pai de ce n-ai zis asa?

Problema este ca ai gresit forumul.

https://nimfomane.com/forum/

Succes, sper sa rezolvi in mai putin de un an.

 

Acum 39 minute, NicolaeT a spus:

Voi ceati facut in astia 12 ani ? Vi sa schimbat in vreun fel pozitiv viata sau tot peaici in cautarea fericirii ?

In 2010 eram in liceu :baby:

Dar nevirgin, din fericire. In rest, confirm. Relatiile e grele si majoritatea nu merita.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

În primul rând, dac-a fost vreodată fericirea "peaici", a plecat de mult, ca toți ceilalți. Nush ce kkt mai facem noi pe-aici. 

În ultimii 12 ani, asta însemnând din 2010. Să vedem...

2010... eram încă în Italia. O perioadă de rahat, nimic de semnalat. 2012-2013 am stat în Scoția. Tot de rahat. În 2013 mi-am băgat p...icioarele și mi-am luat copchiii și-am plecat în România, unde am stat până în 2019. Am făcut facultatea, am dus-o bine. În 2019 am venit în Anglia. Și am divorțat, într-un final. Acum sunt on and off în relații, nu cred că o să-mi mai întâlnesc marea dragoste. 

Nu prea înțeleg fixația asta pe făcut copii... a unora. 

 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
10 hours ago, NicolaeT said:

 Sau pana aici mia fost viata si aia e ?

Da. Acum ocupa-te de altceva care sa nu aiba legatura cu femeile. Vin ele singure daca e, nu-ti bate capul cu asta.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, S.R. a spus:

Da. Acum ocupa-te de altceva care sa nu aiba legatura cu femeile. Vin ele singure daca e, nu-ti bate capul cu asta.

Ce altceva ? Am facut totul in viata. Am scris articole de premiu Nobel, am dat inconjurul lumii, am facut milioane din bitcoin. Ce altceva sa mai fac ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 oră, NicolaeT a spus:

Ce altceva ? Am facut totul in viata. Am scris articole de premiu Nobel, am dat inconjurul lumii, am facut milioane din bitcoin. Ce altceva sa mai fac ?

Și ești tot varză! Ce dracu să faci?! Să îți găsești liniștea, aia să faci. Dacă, eu, o sarantoaca cu nspe mii de probleme am reușit, tu de ce nu ai reuși? Un singur lucru trebuie să inveti: nu mai aștepta fericirea, nu mai crede că ea vine de la cineva sau de la ceva : bani, titluri, bla bla bla, trăiește clipa cu intensitate. Ți-am spus eu pe un alt forum cu mulți ani în urmă, dacă poți fi fericit stând într-un picior, stai într-un picior! Când pocnești de bine ce-ți este cu tine însuți, atunci ai reușit să faci ceva cu adevărat esențial pentru tine, restul sunt prostii de 2 lei. Nu mai fi atât de disperat să te cuplezi, oi fi eu defectă, dar niciodată nu am înțeles disperarea oamenilor de a se cupla, de a face copii și alte bazaconii de gen, nimuc din toate astea nu te împlinesc dacă ești gol pe dinăuntru. Forumurile pentru mine sunt trecut, nici măcar cu nostalgie nu mă mai gândesc la ele, nu mai am niciun fel de nostalgii, de fapt, sunt cea mai buna variantă a mea la momentul asta și e tot ce contează. Nu mă interesează ce a fost și nici ce va fi. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oricum voi fetele sunteti programate ca by default sa va fie scarba de baieti, asa ca va e usor sa bagati vrajeli ca ce bine e sa fii singur. Baietii pe de alta parte sunt programati sa doreasca fete, asa ca nu merg la baieti aplicate vrajelile voastre de fiinte pline de scarba.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 15 ore, NicolaeT a spus:

Discutand cu cristi_din_prahova, cel mai bun prieten al meu, am decis sa deschid acest topic. Acum 12 ani eram virgin si am intrat aici sa caut solutii. Credeam ca dupa ce voi citi 2-3 topice voi gasi raspunsurile si in 12 ani voi fi happily married cu copii de scoala. 12 ani mai tarziu, am avut 15 gagici si tot degeaba. Tot singur si fara copii. Si-atunci problema devine serioasa: mai am vreo sansa ? Sau pana aici mia fost viata si aia e ? Voi ceati facut in astia 12 ani ? Vi sa schimbat in vreun fel pozitiv viata sau tot peaici in cautarea fericirii ?

Tu esti pe roportal in cautarea fericirii? :eek: la cine sperai sa o gasesti?

ce are tasta " - " de o folosesti cu zgarcenie, inteapa la deget?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu ai priceput nimic, mie nu îmi e scârbă de bărbați, îmi place mai mult compania bărbaților decât cea a femeilor, sunt mai misogina decât cel mai mare misogin, mi-e mult mai scârbă de majoritatea exemplarelor feminine decât de bărbați, bărbații sunt mai sinceri, cu mici excepții. Dar îmi place doar compania bărbaților, atât, restul nu mă interesează absolut deloc: admirația lor, complimentele lor, că sunt frumoși, bogați, mă lasă rece. Cu o singură excepție, soțul meu, care din anumite motive e de multă vreme departe de mine și o să mai fie pentru o perioadă nedeterminata. Asta e, nu o să mor și în niciun caz nu îi caut un înlocuitor pentru că lipsește, cum am observat că se obișnuiește printre femei. Nu te apuca sa discuți despre genetică, te bat cu propriile arme. Dar nu am chef. Susții că ești o ființă evoluata spiritual. Nu se vede deloc, ești într-o continuă agitație, neîmplinit, frustrat până la cer. Nu ți - o spun cu răutate, dimpotrivă, chiar îmi pare rău, dar nu te pot ajuta, nimeni nu poate face asta, doar tu, totul se afla în tine însuți. Nu mai insist. Am scris prea mult. 

Am pus și o virgulă aiurea în postarea anterioară. Vai ce rușine îmi e! :))) 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
5 hours ago, S.R. said:

Da. Acum ocupa-te de altceva care sa nu aiba legatura cu femeile. Vin ele singure daca e, nu-ti bate capul cu asta.

Wtf? :o: 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×