Sari la conținut
Forum Roportal
NicolaeT

Fetele - moartea spirituala ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

6 hours ago, NicolaeT said:

Prin postul asta confimi inca si mai mult ceea ce am spus, si anume: "voi ca femele nu intelegeti cum se vede realitatea din partea cealalta".  !".

Crede-mă că nici tu nu înțelegi cum se vede realitatea din partea asta. 

6 hours ago, NicolaeT said:

Cum sunt daca femela fuge cu ei si il lasa pe tata sa ii vada doar o data la 2 luni ?

Una de-asta meriți tu și cei ca tine. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 8 minute, Amarena a spus:

Crede-mă că nici tu nu înțelegi cum se vede realitatea din partea asta. 

 

Cum se vede din moment ce ai acces non-stop la sex ? Aaa... e greu sa alegi cu atata feluri de mancare ? Intr-adevar, greu sa fii femeie!

Citat

Una de-asta meriți tu și cei ca tine. 

De ce ? Ce-am facut ? :sorry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru unul care considera sexul o preocupare animalica, esti cam invidios pe aia care in capul tau "au acces non stop la sex"

Editat de Enki
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
4 hours ago, NicolaeT said:

Cum se vede din moment ce ai acces non-stop la sex ? Aaa... e greu sa alegi cu atata feluri de mancare ?

Mâncare care mie nu-mi place, care mai de care mai sociopat, ori așa ca tine, ori supărat pe viață, care suferă și caută relație că doar cui pe cui se scoate, ori foarte prost, ori foarte imatur, ori toate la un loc, ori prea bătrân, ori prea tânăr... Ai tu impresia, teoretic da, accesul la sex există, că asta vor toți, în prima fază, dar dacă-s stricați de l**ă, n-ai cu cine discuta. Vreau și eu să se uite la microscop sau la stele!.  ;) Să-mi povestească cum mă vede-n ele - referință la muzica superioară :o: ) Am cunoscut unul care avea telescop, să știi. A zis ca-l intimidez. Acum, din două una, ori chiar îl intimidam, ori a fost prea laș să spună adevărul, că nu-i place ceva la mine. Ce vină am eu că sunteți băbălăi? Așa ca, acces la sex doar teoretic.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 24.11.2022 la 14:01, Enki a spus:

De scris tampenii te poti abtine, dar poti sa pui in continuare muzica.

Si sa nu uitam de muzica superioara compusa de mine:

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 15 minute, Fiero a spus:

Dragostea adevărată nu se găsește, ci se construiește, de aceea, mulți o cauta degeaba. 

Pai tu l-ai luat pe sot ca era frumos. De ce n-ai luat un urat sa construiesti cu el ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu, unul, mă întreb de unde știe atât de multe despre intrerlocutori. Sau sunt doar presupuneri? Nu, că mai era altul pe-aici, care făcea analize userilor și s-au trezit cu poze puse pe nu-stiu-ce site-uri.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 16 minute, Ciocârlan a spus:

Eu, unul, mă întreb de unde știe atât de multe despre intrerlocutori. Sau sunt doar presupuneri? Nu, că mai era altul pe-aici, care făcea analize userilor și s-au trezit cu poze puse pe nu-stiu-ce site-uri.

Pai am mai zis, sunt geniu.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×