Sari la conținut
Forum Roportal
NicolaeT

Ii place de mine dar nu-mi place de ea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 24 minute, NicolaeT a spus:

Femeie nenebuna e oximoron.

Probabil in mintea ta era un pleonasm, dar nu ti-a iesit

 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Voi le luați nebune, când le luați nu le vedeți? Cum nu era așa la început? Dar după cât timp vă însurați, 6 luni sau 6 ani?

  • Like 2
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 38 minute, Amarena a spus:

Voi le luați nebune, când le luați nu le vedeți? Cum nu era așa la început? Dar după cât timp vă însurați, 6 luni sau 6 ani?

Ai uitat partea in care femela face selectia. Barbatii doar trimit mii de mesaje la toate si se bucura cand primesc si ei frimituri. Si daca 10 ani tia raspuns doar una, o iei si tu pe aia, ca doar noi ramane virgin la 40 ani.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, că băieții (ai zis bărbații?!) sunt lobotomizați, le curge scuipat din gură, nu au discernământ, se duc după prima care le arată miju' (îți zic ce înseamnă, dacă nu știi limbi străine). Mă lași?

Dar ceea ce zici tu e ca le luați și așa nebune, că nu aveți de ales, sunteți stricați de l*ba și decât nimic, merge și o nebună. Deci practic, în cunoștință de cauză. Deci practic v-o faceți cu mâna voastră (...ca și până atunci, cum ar veni, te-ai prins? Te-ai prins, că ești geniu, hehe) Păi și atunci de ce vă plângeți, voi ați ales, suck it up!

Editat de Amarena
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
4 hours ago, NicolaeT said:

 Barbatii doar trimit mii de mesaje la toate si se bucura cand primesc si ei frimituri.

So lame, dude. Soooo lame.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 6 ore, NicolaeT a spus:

Ai uitat partea in care femela face selectia. Barbatii doar trimit mii de mesaje la toate si se bucura cand primesc si ei frimituri. Si daca 10 ani tia raspuns doar una, o iei si tu pe aia, ca doar noi ramane virgin la 40 ani.

Erau vremuri cand nu se trimiteau mesaje.  Aveam intalniri si mergeam la teatru sau cinema sau undeva intre oameni cat mai intelectuali, luam o cafea.  O fata in acele zile nu accepta mult de la un baiat sau barbat, doar ceva simbolic, dar ne plimbam mult si vorbeam!!!   Despre ce am citit, ce am mai vazut la TV, ce am mai auzit despre muzica cu influenta contra moravuri comuniste, dinspre Ungaria ca Romanii la TV nu prea se ocupau de partea asta numai dupa ce restul lumii s-a saturat deja de ei.    Si culmea ca se si casatoreau tinerii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 4 ore, Amarena a spus:

So lame, dude. Soooo lame.

Pai cum crezi ca au venit la tine aia care au venit ? Crezi ca au stat si-au citit poeme de Shakespeare si romane de Jules Verne, si apoi vazandute intamplator pe tine au zis "Gata cu romanele. O sa fac o pauza si o sa iau aceasta doamna deosebita!" ? lol... traiesti in la-la-land daca crezi ca asa sa intamplat. Iti zic eu cum sa intamplat: masculu ala a abordat sute si mii pe net, pe strada, si la biserica, si sia luat refuz peste refuz. Apoi tu ai zis "da" si el a zis bodaproste ca a acceptat una in sfarsit.

Deci nu, nu esti speciala. Esti doar singura care lea zis "da".

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci concluzia ta este ce a zis Amarena, ca barbatii sunt niste lobotomizati cu bale la gura.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×