Sari la conținut
Forum Roportal
NicolaeT

Ii place de mine dar nu-mi place de ea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Unei fete ii place de mine si vrea familie si copii cu mine, dar mie nu imi place de ea ca e urata. Dar pe de alta parte, trece vremea si nu gasesc pe niciuna cu care sa fac copii. Asa ca ce-i de facut ? Sa o iau doar ca sa am si eu copii ?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Locuiesti intr-o localitate chiar mica si nu calatoresti deloc?   Internet-ul are la fete de maritat cat stele pe cer, dar au pretentii azi toate, stiu.   Vor bogatie, averi, etc.

Foarte rar te vei afla in situatia sa-ti gasesti perechea sincera si ideala in viata asta.   Cu cat trece timpul, sansele scad, vei ramane singur.   Aici nu se face atata story din frumusete sau alte criterii, se casatoresc oamenii sa nu fie singuri ca nu este bine.   Si cei de 80 de ani isi cauta pereche si nu este de ras sau altceva.  Daca omul nu vorbeste, comunica, e de rau!!!

Multe au venit aici in America dar putini au ramas impreuna ca nu vor sa se acomodeze la viata locala.    

A venit aici una prin casatorie,  acolo a tradus venitul viitorului sot in Lei, credea ca l-a prins pe Florin Piersic ca e de mai demult povestea.  

La sosire cica a facut curatenie intre cunostintele sotului si ne-a sunat cu vorbe urate, parca-i eram amante ieftine.   Pe cate una a si amenintat cu tribunalul.

El era toata ziua la munca, ea singura acasa, nu-i convenea.   In alimentara a gasit anuntul ca angajeaza Clerk, a confundat notiunea cu cel din tribunal.   Era doar de adunat carturile si de pus alimentele in pungi, si in masinile clientilor.   S-a luat de manager si a ramas gravida.   Sotul era cam negricios ca si ea, copilul a iesit alb ca tac'su managerul.   Voia divort, credea ca este la Bucuresti si va merge la TV sa spuna adevarul, judecatoarea n-a inteles de ce acolo vrea sa spuna adevarul si nu in Curtea Legilor.  Verdictul a fost daca in scurt timp nu se casatoreste cu altcineva, nu va ramane aici, va fi deportata, fara copil.   Managerul a divortat imediat ca voia fetita langa el aproape, el avea 2 baieti in liceu.   L-au pus pe ea cu copilul intr-o garsoniera temporar dar ea nu era fericita.   N-a durat mult si a murit de suparare, iar managerul s-a recasatorit cu sotia si aveau si o fetita, si erau foarte fericiti.  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
8 minutes ago, Robespierre said:

Din doi urâți ies copii frumoși, așa că...

He, he, marfă asta! Bine, deocamdată e doar un deziderat.:smile:

În realitate nu prea știm cum o fi. S-ar putea ca din doi urâți să iasă un bocciu!

Editat de Vriies
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 14.11.2022 la 0:27, NicolaeT a spus:

Unei fete ii place de mine si vrea familie si copii cu mine, dar mie nu imi place de ea ca e urata. Dar pe de alta parte, trece vremea si nu gasesc pe niciuna cu care sa fac copii. Asa ca ce-i de facut ? Sa o iau doar ca sa am si eu copii ?

Nu. Barbatii pot face copii și la vârste înaintate. Mai ai timp. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 13.11.2022 la 14:27, NicolaeT a spus:

Unei fete ii place de mine si vrea familie si copii cu mine, dar mie nu imi place de ea ca e urata. Dar pe de alta parte, trece vremea si nu gasesc pe niciuna cu care sa fac copii. Asa ca ce-i de facut ? Sa o iau doar ca sa am si eu copii ?

Poti sa depui intr-o Banca de Sperma ceva material genetic tanar, pana-ti vei gasi una pe masura!!!

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 11 ore, Ven a spus:

Nu. Barbatii pot face copii și la vârste înaintate. Mai ai timp. 

Pana la ce varste ? Poate nu stii, dar un copil se face cu o femeie, iar daca femeia expira la 35 ani, nici barbatul nu poate trage mult de timp, pana pe la 40 trebuie sa ii aiba si el. Ca doar nu gasesti la 50 sa te vrea una de 30 sa-ti dea copii. Si chiar daca gasesti, copiii aia au totusi nevoie de un tata tanar, nu de un bunic care sa ii lase ai nimanui la 20 ani cand el moare de batranete. Plus ca trebuie sa o stii de cel putin 3 ani ca sa stii cei poate pielea, deci varsta maxima la care poti incepe ultima relatie a vietii pt a avea copii e cam de 32 pt femei si 37 pt barbati. Si da, spre deosebire de femei care vor doar copii fara familie si pentru asta folosesc donatori de sperma (din realitate, nu de la banci, pe care ii si iau in casatorie ca sa le dea iluzia de seriozitate, dar pe care apoi ii divorteaza cand iau terminat de folosit) fix cand sunt pe cale de a expira la 35, eu vreau sa le ofer copiilor alora o familie. Ca asa se gasesc multe disperate de 35 ani care sunt dispuse sa ii faca pe loc. Chiar ieri am respins una dasta.

Deci nu merge mitul ca ca barbat poti oricand.

Editat de NicolaeT
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 26.12.2022 la 19:14, Robespierre a spus:

Din doi urâți ies copii frumoși, așa că...

Și dintre o chinezoaică + un papuaș sigur ar ieși un viitor campion în NBA. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 14.11.2022 la 0:27, NicolaeT a spus:

Unei fete ii place de mine si vrea familie si copii cu mine, dar mie nu imi place de ea ca e urata. Dar pe de alta parte, trece vremea si nu gasesc pe niciuna cu care sa fac copii. Asa ca ce-i de facut ? Sa o iau doar ca sa am si eu copii ?

E raspunsul tau la scrisorile pe care le-ai trimis lui Mos Craciun. Calul de dar nu se cauta la dinti.

image.png.c7eccb7e3421ba496aa1da30e296b47f.png

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Femeile au nevoie de provider, ca să-și crească copiii. Teoria ta cum că îi folosesc pe bărbați pt reproducere nu prea sta in picioare. Cu ce bani îi cresc, dacă rămân singure? Doar nu-s proaste, să-și facă rău cu mana lor, trebuie sa existe un motiv serios, de divorțează. Care-o fi ăla?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×