Sari la conținut
Forum Roportal
The Unknown

Hrana copiilor, Programul ”Mierea în școli”

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

"Mierea este esențială în viața, de aceea este important să profităm de condițiile teritoriale pe care le avem, și care contribuie la producerea unei mari varietăți de produse din miere!”, a anunțat secretarul de stat pe pagina sa de Facebook.   Acesta a dezvăluit că a participat la discuția de evaluare, al cărei subiect principal a fost primul Concurs de Miere Nectară din Ținutul Secuiesc."

https://agrointel.ro/240028/secretar-de-stat-madr-programul-mierea-in-scoli/

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"28 de elevi din București au plecat într-o vacanță la schi, în Poiana Brașov, dar s-au îmbolnăvit după două zile și au ajuns la spital. Părinții tinerilor au povestit că au plătit 2.000 de lei( de persoană) pentru a le face o surpriză, dar că aceștia s-au ales cu toxiinfecție alimentară din cauza condițiilor precare de la pensiune."

*Bine ca n-a murit niciunul din copiii, insa bucatarul are de stat in puscarie pentru acest gest inuman!!!*

*Sora mea a fost intr-o tabara langa Hunedoara cu scoala si a revenit cu Hepatita din marea calatorie istorica, abia statea pe picioare ca n-au dus la un doctor doamnele profesoare, pe urma a stat 6 luni in Spital la Sighet la Boli Infectioase, o vedeam doar prin geam.   Eu n-am vrut sa ma duc cand mi-a venit randul, nu m-as duce niciunde nici azi in grup la gramada!!!*   

https://evz.ro/mai-multi-copii-la-spital-dupa-vacanta-la-ski-ce-spun-parintii-li-s-a-facut-rau-au-vomitat.html

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • thumbnail?appid=YMailNorrinLaunch&size=400w&w=400&h=400
    Preview
     
    O sa fiu iar in trouble dar tot ma laud cu nepotul mancand Fasole cu Compot de Mere zis Apple Sauce in Amerika.  Nu tine post, e una din favoritele mancaruri in aceste institutii pentru copiii, plus fasolea este #1 aliment consumat in Amerika, in special in Statele din Sud, teritorii care au apartinut de Mexico.  A se da dlick doar ce-i in chenar si sper ca se va deschide "Sesam" :o:
Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×