Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

On 10/7/2022 at 1:25 AM, The Unknown said:

Dacă războiul continuă, Mircea Geoană iese clar președinte!!!    

interese nato...

nu am incredere cum ca alegerile vor fi corecte

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eugen Teodorovici (cropped).JPG   Eugen Orlando Teodorovici,  stie doar romaneste desi a terminat "Relații Internaționale și Integrare Europeană."  

Cred ca trebuie un update serios la CV-ul pre-prezidential ca nu ajuta doar aspectul atractiv in aces caz particular.    Ca-i blond sau carunt, nu conteaza.  

https://evz.ro/candidat-in-cautare-de-partid-eugen-orlando-teodorovici-vrea-sa-fie-presedintele-romaniei.html

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

se mai vehiculeaza o varianta cu 3 femei : Maia, Codruta si Diana

pana la aceasta ora este clar ca la prima se vad deja si falangele sforarilor, iar la a 2-a se vad sforile intinse de ea insasi

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imaginez 3 femei la conducerea romaniei ... una cu ciocanu'-n mana servind DREPTATEA, alta cu lingura de lemn, reprezentand agricultura, sanatatea publica, natura vie si viata, dar sincer credeam ca a 3-a va fi anamariaprodan cu veniturile nationale ca simte mirosul banilor ascunsi in barloage de departe dar si cu relatiile externe si contractele cu petrolieri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Laura Codruța Kövesi

Majoritatea românilor au încredere în Laura Codruța Kövesi

La capitolul încredere în personalități, pe primul loc s-a situat Laura Codruța Kövesi, cu o medie de 4,5 din 10, ceea ce o face o posibilă candidată la alegerile prezindențiale de anul viitor.

https://www.capital.ro/ea-va-fi-urmatorul-presedinte-al-romaniei-cine-ii-va-lua-locul-lui-klaus-iohannis.html

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Marcel Ciolacu „are prima șansă la prezidențiale”precis are pile ...

*Cine l-ar putea înlocui pe Klaus Iohannis?   Mircea Geoană, pentru ca stie sa vorbeasca in public si stie ce spune dar are si experienta!!!*

"„Marcel Ciolacu trebuie să înțeleagă că trebuie să rezolve o situație economică critică în România. Dacă va reuși să facă acest lucru – poate și cu ajutor de la Bruxelles, poate încercând să valorifice oportunitățile uriașe, incredibile pe care nu le-am avut vreodată în istoria țării -,dacă reușește să le valorifice și să mai echilibreze situația economică, atunci Marcel Ciolacu are prima șansă la prezidențialele de anul viitor."

https://www.capital.ro/noul-presedinte-al-romaniei-cine-va-fi-noul-sef-al-statului-are-prima-sansa.html#google_vignette

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×