Sari la conținut
Forum Roportal
Lex567

Ce parere aveti despre terapia ocupationala?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Depinde in ce tara locuiesti, in State merge ca pe roate ca mai nou femeile nasc un mare numar de copiii bolnavi la minte ca imediat scolile speciale vor depasi pe cele de copiii fara probleme mentale.   Am impresia ca erau pe Anti Baby pills si au mai si uitat si n-au tinut o pauza lunga dupa ce nu mai voiau sa fie ferite, e o chestiune Planetara, ce vad aici in Phoenix numai pe tema asta.   Se anunta la TV la stiri ca o persoana lipseste de acasa, arata de 45 de ani cu minte de copil de 6 ani ... gasit mort in Desert sau alta parte.   

In comparatie cu alte vremuri pe care le-am trait, asta merge spre un mare dezastru dar POLITICIENII se ocupa de altele acum, sa interzica sever Avortul de acesti embriouni sa omoare parintii sanatosi sau la ce se asteapta, n-am idee???   Am vizitat in Ohio niste rude al sotului, aveau 5 copiii toti nebuni si peste 13 ani si cel mai mic, aproape ca nu cunosc romani fara un copil din asta in familie, pe langa pocaiti, vad si in comunitatea maghiara adoptate din Ardeal dar lucreaza prin casa ca servitori am impresia si folosit la orice.

In linii mari, doar ca amanuntit devine iadul sau inferno acest teritoriu!!!   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×