Sari la conținut
Forum Roportal
Vriies

Grand Slam la moment!

Postări Recomandate

Mâine avem câteva meciuri interesante.

La băieși, Kyrgios-Tsitsipas, Sinner-Isner, ba chiar și Otte-Alcaraz. 

La fete, în afară de meciurile româncelor, anume Begu-Ostapenko și Frech-Halep, interesante ar mai fi și Badosa-Kvitova sau Kerber-Mertens. 

 

Bine, innteresante sunt toate, eu doar am punctat câteva.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 29.06.2022 la 14:12, Vriies a spus:

Ok, s-o luâm pe rând...  Emma Răducanu a pierdut în fața lui Garcia.

Si chiar ca nu-i pare rau deloc!!!   La cate a incasat, mai mult efort nici n-a meritat sa depuna sau sa castige!!!   Nici de rachete n-are nevoie si devine bogata, asta-i sport de mare performanta si merita continuat.  Felicitari la toti care reusesc in acest fel in viata.   Oare ce pisici pazesc supermodelele ca sint inlocuite cu sportive???

https://retetesivedete.ro/emma-raducanu-a-facut-spectacol-fara-racheta-a-intrat-pe-teren-acoperita-cu-bijuterii-scumpe.html

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Simona Halep, sub lupa lui CTP. Ce avantaj a avut campioana noastră la Wimbledon

Cutremur în tenis!!!   Simona Halep i-a transmis familiei că a terminat-o cu tenisul.   Moment de cumpănă pentru campioana noastră ...

"Simona Halep a dezvălui că "s-a gândit să se retragă din tenis" la începutul acestui an."

*Mda, este si nu este adevarat, doar se gandeste cu voce tare pe moment.   Insa in compania lui  Patrick Mouratoglou totul a devenit roz, deodata!   Momentele triste dispar.*

https://www.playsport.ro/cutremur-in-tenis-simona-halep-i-a-transmis-familiei-ca-a-terminat-o-cu-tenisul-160280?utm_source=EVZ&utm_medium=website&utm_campaign=fidmee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Heeelp

La cat joaca Tsitsipas cu Kyrgios ca nu gasesc nicio ora anuntata!?!?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Roger Federer intimated he wants to play Wimbledon again, speaking on Centre Court in a ceremony marking the court’s 100 years.

Marele jucator spera ca se va mai intoarce odata pe teren sa joace in Curtea Centrala, a spus azi la ceremonia care marcheaza 100 de ani de la existenta acestei platforme.

6200039f8a06a33aa6ace2f148f78aa6

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci, nu am vazut niciun meci de la wimbledon, astia din stațiunea unde suntem nu au eurosport la nicio terasa. Am incercat sa imi fac abonament de euroaport player si nu m-au lasat. De aici nu pot accesa decat eurosport playerul grecesc si nu mi-au acceptat nici plata prin revolut nici prin paypal.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine mergeai la bulgari! :laugh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Curios, ca altadata erau reclamate turnamentele si la TV american, dar in ultima vreme nu s-a mai intamplat.   Nici o vorba nu s-a scos ca exista, ceea ce ma duce cu gandul ca nu vor ca bani americani sa ajunga afara, au ramas sporturile locale, care nici la locali nu prea le mai place, la femei mai ales. decand era posibilitate sa vada si altceva, dupa WWII.                            

Ne baga filme de 40 de ani vechi pentru perioada asta de sarbatoare!!!   Distrug si NETFLIX-ul din cate aud, acolo vor doar tovarasi locali sa fie reclamate cat au muncit de au ajuns asa de bogati ... avansam in democratie dar am sesizat ca "scapa" politicienii vorbe pronuntand ca "NU toata lumea vrea sa mearga la facultate" doar sa lucreze "hard" :surrender:... etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×