Sari la conținut
Forum Roportal
Rayn

vrajeala pentru maimute

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am inteles, este evreu 100% restul e apa de ploaie despre ce se scrie, asta trebuia mentionat de la inceput, de asta are tot interesul sa ucida 50% din populatia planetei.  El a fost premiat cu multe chestii de Masoni evrei ... sa nu cumva sa se linga pe degete de bunatatile ce produce, din gresala, ca s-a mai intamplat.

Precis ai auzit de acel Juramant pe care depun Doctorii, practic este Juramantul Masonic ca ei devin Membri de Club si jucatori pe acest platou de "vindecare" care-i considerat de multi doar munca lui Jesus!!!  Mof*ru' asta ridica si stabileste pretul medicamentelor si nu lasa Guvernul american sa se amestece in cercetarile sale ca vor scadea sumele pentru cercetare, cu acest proces va ucide mai multi ca lumea nu poate deja cumpara retetele, au devenit inaccesibile si ma intreb pentru cine va cerceta???  Eu am Potasium de luat zilnic, era gratuit acum ma costa 60 de dolari si se mai ridica pretul ca asa vrea asta.  Bag la cartofi cand nu mai vreau sa cheltui si va veni ziua asta curand.  Toate medicamentele noi sint doar droguri ametitoare sa te transforme in monstru, le va manca el tot ce a creat curand.   

In orice caz, eu nu dau un fraque pe el cu toata stiinta din cap ce a dobandit si cu premiile care-l vor incalzi in sicriu ca va fi acoperit cu ele, daca nu moare altfel, de vre-un acid, dizolvat. 

E o mutra scarboasa, cu multe idei in cap, e de ignorat aceasta creatura!!!   De obicei cine sapa groapa altuia si rade cum vor cadea in ea, tot intr-o groapa din aia cade!!!   

Defapt eu n-am auzit un om perfect sanatos sa moara in COVID.   Multi credeau ca sint sanatosi dar n-au fost la un doctor niciodata pana la 70 de ani sau mai mult, doar la autopsie s-a aflat cate boli avea, altfel cedeau ca de COVID a murit.   Si celebritati erau printre acesti bravi si prieteni, cunostinte de o viata, care avea dureri dar lipeau pe altceva mereu, se diagnozeau singuri si nici macar sa ia vaccin anti COVID nu se mai calificau cand au ajuns in spital.  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 6/30/2022 at 7:45 AM, The Unknown said:

 

Defapt eu n-am auzit un om perfect sanatos sa moara in COVID

abia acum spui asta ?

pai cand spuneam eu anul trecut m-ati luat in batjocura...am scris depre oameni care au ajuns la spital pentru ca-i dureau picioarele

dar la spital li se facea test covid, naspha de test, care daca era pozitiv nu mai conta ce durere aveau oamenii, ci urma sa fie tratati conform unui protocol criminal, de covid

intelegi ?

o aberatie...

au murit oameni cu zile din cauza acestui protocol impus

n-o sa mai tina vrajeala, poate pentru unii....

eu o numesc maimutareala,  au observat si autoritatile ca lumea n-a muscat din vrajeala maimutelor si o dau mai departe cu valul 6 covid pentru toamna

asta nu-i anticipare ci punere la cale!

 

 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

gata mai...

au pus iar de-un bullshit

vm1.thumb.PNG.ceda931bbef3e4f12d4c263f55da6a92.PNG

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 6/19/2022 at 11:33 PM, Amarena said:

Nu era vorba că se transmite doar prin contact prelungit cu o persoană contagioasă? S-a schimbat kalimera?

s-a schimbat kalimera....

dupa San Francisco...New York becomes second major U.S. city to declare health emergency over monkeypox

https://www.ctvnews.ca/health/new-york-becomes-second-major-u-s-city-to-declare-health-emergency-over-monkeypox-1.6009084

evident, ca la mai toate intamplarile din ultimii 2 ani, au si astia anomaliile lor

iata ce poza au pus in ideea ca poate fi oprita vrajeala asta pentru maimute, cunoscuta/recunoscuta in randul comunitatii lgbtqr2d2

acuma, io inteleg ca in randul comunitatii lgbtqr2d2 se petrec tot felul de nazbatii, dar ca sa porti masca impotriva nazbatiilor lgbtqr2d2 ca sa opresti monkeypox !?

sc2.PNG.184202befe7d6058742757473574c67d.PNG

 

 

 

 

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aveti un link oficial

https://www.cnscbt.ro/index.php/informatii-despre-variola-maimutei-monkeypox/3240-informatii-utile-privind-vaccinurile-si-vaccinarea-impotriva-variolei-maimutei/file

din care selectez

image.png.40fd8e9966d0591f89f918db745b41fd.png

 

dupa cum se poate observa, vrajeala n-a mers prcum in asa-zisa pandemie covid

aaaaa, logic ca exista useri de tip enki care au botul si la vrajeala asta...

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 23.07.2022 la 21:14, Rayn a spus:

gata mai...

au pus iar de-un bullshit

vm1.thumb.PNG.ceda931bbef3e4f12d4c263f55da6a92.PNG

 

Asta s-a hranit cu carne de maimuta de aia e si stramb la gura si are bube de maimuta peste tot pe corp!!!   In Afrika sa se ocupe de astea unde si pisica este "cina" nu animal pentru copiii de jucat sau mangaiat.   New York este un alt ZOO ...acolo decoleaza si maimute, sau sint adusi cu vaporul, dar nu in lanturi!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma bucur pentru faptul ca am contribuit la demascarea acestei inselatorii

iata cum s-a mai fasait o tentativa oficiala oms

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×