Sari la conținut
Forum Roportal
Vriies

Va fi sau nu război în Ucraina?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

4 minutes ago, The Unknown said:

Un topic se poate inchide, matura sub pres in stilul lui Charlie Chaplin, dar asta nu inseamna ca s-a rezolvat problema PLANETARA actuala in care este implicat omenirea!!!

Poi, tocmai de aceea n-am zis să fie închis. Ci doar suspendat pentru vreo două săptămâni.

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
37 minutes ago, Enki said:

arondgargird probabil că are probleme mult mai importante decât să mai dea pe aici, pe forum.

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Just now, Vriies said:

arondgargbird probabil că are probleme mult mai importante decât să mai dea pe aici, pe forum.

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma simt prea bine, n-am dat chiar importanta cuvintelor suspenda si inchis  :meeting:  care practic au acelas inteles, de a inceta activitatea, dar ...

 

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 9 ore, Vriies a spus:

Poi, tocmai de aceea n-am zis să fie închis. Ci doar suspendat pentru vreo două săptămâni.

Da. Hai sa bagam pumnul in gura aloraa care au alta parere aia legala. Daca tot nu putem veni cu argumente.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 15 ore, Enki a spus:

Isi varsa frustrarile unde sunt bagati in seama. Au gasit aici public intr-un numar mic de utilizatori ramasi pe forum care de plictiseala ar discuta cu oricine.

De ce nu iti dai tu singur suspend pentru cateva saptamani de aici de pe forum, macar pana iti racoresti putin creierii ca prea esti infierbantat... si infierat! 

  • Like 1
  • Downvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 11 ore, Vriies a spus:

Poi, tocmai de aceea n-am zis să fie închis. Ci doar suspendat pentru vreo două săptămâni.

A-ha! Deci tu tai si spanzuri si esti deasupra celorlalti?! 

Adica esti mai egal decat ceilalti?! 

S-a consemnat, macar voi stii ce fel de oameni sunteti amandoi. 

PS: De acum inainte nu va voi mai cita postarile decat daca vor contine comentarii pertinente. 

La multi ani cu multa sanatate si noroc tuturor formistilor de pe forum! 

Editat de zod
  • Like 1
  • Downvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 11 ore, Vriies a spus:

Poi, tocmai de aceea n-am zis să fie închis. Ci doar suspendat pentru vreo două săptămâni.

Vrei sa fi lider dar esti pana la genunchiul broastei la aptitudinile comerciale si manageriale! 

Pai ce inseamna sa inchizi singurul topic de pe un forum unde primeaza calitatea iar nu cantitatea?! 

Chiar si suspendarea acestuia pentru cateva saptamani poate insemna deconectarea pacientului de la aparate. 

Adica in timp ce o mana de pasionati au investit intr-o comunitate de calitate, vin vreo doua persoane ca sa distruga totul. 

Ehei! Ce va spuneam eu despre naravul nostru balcanic si despre faptul ca am sarit etape istorice importante, dar voi nu si nu! 

PS: Cum spune americanca noastra: " indiferent cat de mult ascundem gunoiul sub preș, rezultatul va fi acelasi, dezastruos". 

  • Like 1
  • Downvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

On topic:

Situatia escaladeaza dramatic:

Ucrainenii avariază centrale electrice în părți controlate de Rusia în Donețk

de Redacția Jurnalul    |    08 Ian 2023   •   11:20
Două centrale termice au fost avariate de bombardamentele ucrainene în părțile controlate de Rusia din regiunea Donețk din țară, au declarat duminică oficiali instalați la Moscova, citați de Reuters.
 
PS: In curand Ucraina va realiza distrugeri catastrofice in zonele ocupate de Rusia si chiar in orasele din sudul Rusiei occidentale. 
In contextul noii realitati Kremlinul va pierde constant si masiv si singura optiune va fi utilizarea masiva a unei invazie a dronelor, apoi atacarea centralelor atomo-electrice din Ucraina cu arme nucleare tactice, ceea ce va insemna paralizarea completa a Ucrainei prin șah-mat. 
Editat de zod
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, titi_greucean a spus:

Da. Hai sa bagam pumnul in gura aloraa care au alta parere aia legala. Daca tot nu putem veni cu argumente.

 

Acum 9 minute, zod a spus:

Vrei sa fi lider dar esti pana la genunchiul broastei la aptitudinile comerciale si manageriale! 

Pai ce inseamna sa inchizi singurul topic de pe un forum unde primeaza calitatea iar nu cantitatea?! 

Chiar si suspendarea acestuia pentru cateva saptamani poate insemna deconectarea pacientului de la aparate. 

Adica in timp ce o mana de pasionati au investit intr-o comunitate de calitate, vin vreo doua persoane ca sa distruga totul. 

Ehei! Ce va spuneam eu despre naravul nostru balcanic si despre faptul ca am sarit etape istorice importante, dar voi nu si nu! 

PS: Cum spune americanca noastra: " indiferent cat de mult ascundem gunoiul sub preș, rezultatul va fi acelasi, dezastruos". 

@Vriies - respira adanc. Simti mirosul de disperare din postarile lor? Teama ca vor ramane fara o scena unde sa isi declame mizeriile?

Hai, Vriies, deconecteaza pacientul de la aparate. Trage cortina.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×