Sari la conținut
Forum Roportal
Vriies

Va fi sau nu război în Ucraina?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Chiar acum, Enki a spus:

aha, cum faceti voi aici, doar ca de partea cealalta a baricadei.

E nasol, nu, sa conversezi cu trolli si botii? :lol2: Pai eu ce tot zic.

Cam asta faceti toti pe acolo, dar nici aici nu vad sa ai vreo contributie decat jigniri camuflate si postari scurte si foarte scurte. 

Vriies parca se straduieste ceva mai mult daca nu cumva sunteti una si aceeasi persoana si atunci este explicabil. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

paranoia much?

te-ai dus pe forumul celalalt, sa ma demasti ca mi-ai descoperit contul? hai, fa-o.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

postari scurte sau f scurte pt ca trolli nu meritati mai multa atentie de atat. Nu ti-era clar?

Oricum, felicitari ca ai invatat intre timp ce e aia un troll/bot. O faceai pe niznaiul la inceput.

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
2 minutes ago, zod said:

Ai vazut o laie bucalaie pascand iarba, asta ai vazut. 

Eu daca bat saua sa priceapa iapa si am sa tot repet ca printre noi sunt retarzi si persoane foarte slab pregatite, eventual cu o origine indoielnica, atunci nu o sa ma supar tot eu si nici cei care sunt in asentimentul meu, nu-i asa?! 

 

zod, taică,

dacă tu consideri că aici sunt numai retarzi și persoane foarte slab pregătite ca să-ți îngurciteze și să-ți asimileze „mărturisirile”, de ce mai insiști pe aici și de ce nu te întorci tu la forumul ăla de unde ai venit? 

Ar fi o rezolvare simplă a problemei, nu crezi?

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 minute, Vriies a spus:

Ok, am înțeles frustrarea și descrierea ta cu privire la ce se întâmplă acolo, pe acel forum. De acord cu tine. 

Dar de ce afirmi că eu aș fi frustrat și rău intenționat, când n-am nici cea mai mică legătură cu ceea ce ai trăit tu acolo?  

 

Deoarece ai scapari comportamentale care in realitate nu sunt admise, iar aici merge dar nu tot timpul. 

Eu prefer sa postez pe un forum cu flux mai mic decat pe unul cu flux mai mare dar cu slobozi la gura care isi dau drumul la emotiile viscerale. 

Nu spun ca nu pot fi si eu asa ori ca nu am avut de castigat de pe urma acestei bulgareli, de fapt am invatat multe de la un formist cu care am fost la cutite zeci de ani pe acel forum, iar acele invective au devenit picanterii in timp. 

Ideea este ca poti varsa invective, dar trebuie sa vii mereu cu informatii, sa fii combativ cu argumente, samd, altfel flecurelile nu tin de hrana pentru minte, cum nu tine nici trolingul de pe forumul concurent. 

In plus daca suntem oricum putini aici, de ce nu putem fi capabili sa citim opiniile si sa le analizam putin inainte de a da decrete?!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, Vriies a spus:

Din ceea ce spui tu, se pot percepe niște chestii:

1. Ești frustrat rău. Consideri că UE și SUA sunt dușmanii tăi personali.

2. Ți-ai făcut din Rusia/URSS un idol. 

3. Am bănuiala că ăia de pe forumul concurent, datorită enormităților pe care le-ai pus pe tapet, ți-au dat un scurt flit. Astfel că ai ajuns să-ți verși frustrările pe aici. 

Da, sunt fristrat SUA taie orice sansa la dezvoltare a Romaniei si altor domenii coloniale. Acum vreo 10 ani am crezut in Europa, am crezut in Germania. Credeam ca ii vom intrece pe americani , chinez, japonezi si alte popoare . Si incet incet , constat ca totul a devenit un kaka maka. Ideile europene au devenit infectate de propaganda neoconilor si progresistilor ,doar niste cozi de topor americanesti care sa faca Europa sa esueze si sa devina o simpla anexa a Washingtonului.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 8 minute, Vriies a spus:

zod, taică,

dacă tu consideri că aici sunt numai retarzi și persoane foarte slab pregătite ca să-ți îngurciteze și să-ți asimileze „mărturisirile”, de ce mai insiști pe aici și de ce nu te întorci tu la forumul ăla de unde ai venit? 

Ar fi o rezolvare simplă a problemei, nu crezi?

Citam de la tine si iti atrageam atentia, dar se pare ca nu te prinzi usor!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
7 minutes ago, zod said:

 

Vriies parca se straduieste ceva mai mult daca nu cumva sunteti una si aceeasi persoana si atunci este explicabil. 

Vezi cum o dai de gard și faci presupuneri de tot hăndelul, de ne râd și curcile?

Hai, mai bine zi-le cum și când se va sfârși războiul din Ucraina.   

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
2 minutes ago, zod said:

Citam de la tine si iti atrageam atentia, dar se pare ca nu te prinzi usor!

Nu citai de la mine, măh, mincinosule! Io n-am afirmat , ca tine, că pe acest forum ar fi doar retarzi!

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 11 minute, Enki a spus:

postari scurte sau f scurte pt ca trolli nu meritati mai multa atentie de atat. Nu ti-era clar?

Oricum, felicitari ca ai invatat intre timp ce e aia un troll/bot. O faceai pe niznaiul la inceput.

Pai tocmai ca ai descris spamul si trolingul de-o potriva. 

Cat despre atentie cred ca situatia este cam pe dos, de fapt Vriies este inside, dar tu?!... si aceasta se vede dupa numarul postarilor, conversatii si marimea mesajelor! 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×