Sari la conținut
Forum Roportal
Vriies

Va fi sau nu război în Ucraina?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

5 minutes ago, titi_greucean said:

Da, sunt fristrat SUA taie orice sansa la dezvoltare a Romaniei si altor domenii coloniale. Acum vreo 10 ani am crezut in Europa, am crezut in Germania. Credeam ca ii vom intrece pe americani , chinez, japonezi si alte popoare . Si incet incet , constat ca totul a devenit un kaka maka. Ideile europene au devenit infectate de propaganda neoconilor si progresistilor ,doar niste cozi de topor americanesti care sa faca Europa sa esueze si sa devina o simpla anexa a Washingtonului.

Bun, asta-i părerea ta. Nu mă mai străduiesc să-ți spun că nu-i așa.

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 06.01.2023 la 21:11, Vriies a spus:

Și într-adevăr, cei săraci cu duhul cred ei că înțeleg mai bine ceea ce mișcă și se întâmplă în lume.

A-ha, deci aceia se refera la alteritatea ta si este vorba despre non-Enki, dar totusi se refera la cei de pe forum nu-i asa?! 

  • Like 1
  • Downvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 minute, Vriies a spus:

Bun, asta-i părerea ta. Nu mă mai străduiesc să-ți spun că nu-i așa.

Ba tocmai ca asa este si eu cred la fel si majoritatea oamenilor de pe planeta chiar si majoritatea americanilor. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 minute ago, zod said:

A-ha, deci aceia se refera la alteritatea ta si este vorba despre non-Enki, dar totusi se refera la cei de pe forum nu-i asa?! 

Se referea doar la tine și la cei care vă dați like-uri pe aici.  

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 minute, zod a spus:

A-ha, deci aceia se refera la alteritatea ta si este vorba despre non-Enki, dar totusi se refera la cei de pe forum nu-i asa?! 

Enki, non-Enki... useri tip Enki. wow, ati botezat o intreaga categorie dupa username-ul meu, tu si trollul alalalt de la coronavirus. :lol2: Vreti sa ma impresionati?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
3 minutes ago, zod said:

Ba tocmai ca asa este si eu cred la fel si majoritatea oamenilor de pe planeta chiar si majoritatea americanilor. 

Ok, este și părerea ta. Nici ție nu mă mai străduiesc să-ți spun că nu-i așa.:laugh:

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai, trollule, e suficient, am un serial cu multe sezoane de terminat pana incepe australian open. Ne auzim in aprilie/august/septembrie cand iti expira termenul la profetii.

Daca mai vrei sa imi spui ceva, cauta-ma pe celalalt forum, zod.

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 12 minute, titi_greucean a spus:

Da, sunt fristrat SUA taie orice sansa la dezvoltare a Romaniei si altor domenii coloniale. Acum vreo 10 ani am crezut in Europa, am crezut in Germania. Credeam ca ii vom intrece pe americani , chinez, japonezi si alte popoare . Si incet incet , constat ca totul a devenit un kaka maka. Ideile europene au devenit infectate de propaganda neoconilor si progresistilor ,doar niste cozi de topor americanesti care sa faca Europa sa esueze si sa devina o simpla anexa a Washingtonului.

Pe popandai nu-i intereseaza nici de America si nici macar de Israel. 

Le spun popandai deoarece se supara Vriies daca le spun iluminati ori reptilieni. 

Asadar popandaii i-au mintit in ultimul hal chiar si pe evrei care se credeau cei mai smecheri. Iata ca au aruncat Iranul in bratele Rusiei si toata planeta in bratele BRICS-ului. 

Pana acum Israelul a fost in siguranta, deoarece chiar si Rusia juca in liga NATO, dar de acum inainte Israelul nu mai are viitor, iar de tarile din BRICS nu se va mai atinge nimeni vreodata. 

In 2020 am inceput sa pierdem, iar in 2022 am sarit direct in abis. 

Popandaii au inventat problema covid ca sa mulga vaca si sa o si faca costeliva ca asa fac parazitii, apoi acum nu-i pot inventa Chinei nimic deoarece China profita sa nu produca prin acelasi truc inventat euro-atlantic numit covid. 

 

  • Like 1
  • Downvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chiar așa, nea zodule, când crezi că se vor împlini și celelalte profeții ale tale, că nu ai răspuns la asta.

 

On 1/6/2023 at 9:23 AM, zod said:

Ca sa te simti tu bine lasam asa. (Ti-am explicat ca fondul problemei este mai important, dar fiecare poate asocia o importanta mai mare ori mai mica anumitor aspecte). 

PS:

1. Suntem ultima generatie care isi va aminti ca a existat o glorie si o prosperitate a vestului. 

2. Vom privi neputinciosi cum SUA se va retrage in propria carapace precum era si inainte de ww-1.

3. Vom vedea colosul chinezesc inaltandu-se si inlocuind America pe plan mondial, alaturi de India, iar Rusia le va tine spatele. 

4. UE se va prabusi, iar Europa va supravietuii greu, adica vom decadea la nivelul Magrebului. 

5. Ceea ce va conta pe viitor va fi doar BRICS. 

 

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 10 minute, Enki a spus:

Hai, trollule, e suficient, am un serial cu multe sezoane de terminat pana incepe australian open. Ne auzim in aprilie/august/septembrie cand iti expira termenul la profetii.

Daca mai vrei sa imi spui ceva, cauta-ma pe celalalt forum, zod.

Bine bootule! oricum esti mai mult absent de pe forum si fara contributie, asa ca... 

  • Like 1
  • Downvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×