Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
fando

Infecta blue, albastruindigo

Rate this topic

Recommended Posts

Acum 7 minute, fando a spus:

Fifi, ce mai faci, fătă, tot supărată pe lume? :) Să știi că m-am gândit de multe ori la tine. Cu drag! :)

Fata, iubire, si eu am stat trista prea mult, nu mai pottt, musai sa sa ies din mine.........tu, ma stii!

• Like 1

Acum 1 minut, fando a spus:

Fata, iubire, si eu am stat trista prea mult, nu mai pottt, musai sa sa ies din mine.........tu, ma stii!

Te știu, nu contează ca m-ai porcăit în trecut, să știi ca eu te-am iubit mereu, ai un suflet bun, chiar dacă după aparențe, nu s-ar zice. Și să mai stii că niciun topic de pe SP și de pe lumea asta nu a fost mai frumos decât ala deschis de tine pe aria de Religie. Să ai grijă de tine! Știu ca esti puternică. Te îmbrățișez!

Si eu te iubesc, de fapt am iubit pe toti cu cei am intrat intr-un contract virtual /pe toti...pe topicul despre care imi spui,...

Fii fara grija, ca io  am pentru toti cei cu care am interactionat si carora le-am acordat toata atentia ca sa fie bine, numai IUBIRE

• Like 1

Atunci lasa ranchiuna și răzbunarea, nu își au rostul, te încarci aiurea cu energie negativă, fii cuminte, cât poti tu sa fii :), și o să ai viața lungă pe forumul asta, și-asa mai suntem pe-acilea doar 2, 3 rătăciți care mai balmajesc din când în când. 

Uite, pentru tine.

1 oră în urmă, fando a spus:

Fii fara grija, ca io  am pentru toti cei cu care am interactionat si carora le-am acordat toata atentia ca sa fie bine, numai IUBIRE 

mai incearca o data, fando.

Mmm, credeam ca nu va ma exista acest topic, nu de alta, dar citisem inainte Regulamentu' care zicea ca nu, nu nu, se accepta asa ceva...

e tulburator, dar daca se poate, merg inainte!

Nu insa cu subiectul initiat!

Poate incep alt topic, cu ce ma arde de fapt, ca nu razbunarea este telul meu, numai momentu'

• Like 1

Acum 2 minute, fando a spus:

Mmm, credeam ca nu va ma exista acest topic, nu de alta, dar citisem inainte Regulamentu' care zicea ca nu, nu nu, se accepta asa ceva...

e tulburator, dar daca se poate, merg inainte!

Nu insa cu subiectul initiat!

Poate incep alt topic, cu ce ma arde de fapt, ca nu razbunarea este telul meu, numai momentu'

Deschide un topic frumos, unul asemanator acelora pe care le initiai in vremurile bune. Atatia oameni deosebiti au postat pe topicele alea, ca le pierd sirul. Iti dai seama cat de deosebită esti tu daca ai reusit sa atragi asemenea oameni? :)