Sari la conținut
Forum Roportal
Dname2001

Curiozitate. Nu reusesc sa inteleg de ce nu am partenera

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu cred ca ar trebui pe tine sa te intrebi care este problema, si alta ar fi ca trebuie sa comunici cit mai des cu sexul feminin, sa te intilnesti , sa experimentezi, doar asa poti gasi pe cineva , fiind pasiv sau asteptind sa vie cineva  la usa ta , e imposibil , doar actionind poti obtine ceva sau pe cineva:o:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 24.12.2021 la 9:17, Dname2001 a spus:

Buna, scriu aici pur si simplu din curiozitate. Sunt o persoana de sex masculin. Ca si descriere, am 34 ani, loc de munca stabil, o mica afacere in paralel cu serviciul, locuiesc singur,  deci sa zic asa sunt incadrat in societate pe plan profesional si financiar, sau cel putin asta e parerea mea" :)) ". 

Din punct de verede fizic, arat normal, adica poate  3 4 kg in plus, dar nu ceva exagerat. 

Dar ce nu inteleg, e de ce nu se leaga cu absolut nimeni nimic ?

Poate imi oferti ceva sfaturi, pareri, etc. Multumesc.

 

Poză?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara,  nu sunt de la vreo structura a MAI-ului :)) si nici nu am vrut sa imi fac o descriere demna de un site tip - matrimoniale. 

Am citit ce ati scris mai sus. 

Ca si relatii, am la activ un numar de 5 bucati, asa mai lungi. Dar lunga insemand, iesit impreuna in stanga in dreapta, si partea de activitati bio. Nu ceva care sa urce pe urmatoarea treapa. 

Imi pun si eu intrebarile, dar nu am gasit inca niste raspunsuri favorabile. 

 

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

https://www.doctorulzilei.ro/traditii-de-florii-pentru-spor-in-gospodarii-ritualul-fetelor-nemaritate-care-vor-sa-isi-gaseasca-dragostea/

Tradiții de Florii, Ritualul fetelor nemăritate care vor să își găsească dragostea ... :lol2:

Cu cateva secole in urma, poate se practica asta, dar azi On-line se gaseste totul si la acest capitol fierbinte, de obicei se schimba poze goale  "and from there we go" ... ca dimensiunile primeaza urmat de conturi bancare, etc.   A avut mare curaj jurnalista sa publice asa ceva ca si copiii de gradinita rad de ea. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

image

Dom Perignon

Dom Perignon, cel după care a fost denumită faimoasa șampanie de lux, era, de fapt, un călugăr benedictin, care a murit virgin. Cu toate că băutura lui reușea să relaxeze pe toată lumea și devenea centrul unor petreceri epocale, Perignon nu s-a bucurat niciodată de atingerea umană în sensul biblic al cuvântului. Ironic, nu-i așa?

https://clickpentrufemei.ro/dragoste-si-sex/sexualitate/dom-perignon-a-murit-virgin-ce-alte-personalitati-635375.html

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×