Sari la conținut
Forum Roportal
Cezara6

Apologia sau combaterea sinuciderii....

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

25 minutes ago, NicolaeT said:

Si tu te oftici ? :lol2:

Neeeh! Io doar mă bucur.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Off topic: Am auzit ca și tovarășii profesori de la a mea facultă vorbesc despre dracovenie aia de ayahuasca... Ce e asa interesant? Mie mi-a spus un expert în asa ceva, acum mulți ani ca a avut ocazia sa ia asa ceva și... Da, da, revelații, Buddha, Allah, Dumnezeu, Demiurg, Entitatea Primordiala, enigmele universului, chestii pe care nu le voi mai descrie pentru ca nu le înțeleg, sunt prea limitata, dar... Omul, din câte îmi aduc aminte, s-a trezit din teluricul blestem halucinant dupa 3 zile și... Defecase pe el în tot acest răstimp. E asa interesanta experienta? 

Editat de Cezara6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Depinde cum ti-e norocul. Probabil 1 din 1000 sa experimenteze acolo niscaiva divinitate. In rest e scam sa-ti ia banii, 200euro cum e pe aici pe la noi prin Europa. Daca ajungi prin America de Sud si gasesti un saman dala sa-ti dea la 2euro, atuncia da.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 02.04.2022 la 16:42, Cezara6 a spus:

Omul, din câte îmi aduc aminte, s-a trezit din teluricul blestem halucinant dupa 3 zile și... Defecase pe el în tot acest răstimp. E asa interesanta experienta? 

Am auzit ca drogurile constipa, el era norocos ca nu avea nevoie de alte medicamente :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×