Sari la conținut
Forum Roportal
Rayn

Anomaliie pandemice

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

data de 28 septembrie 2021 a fost ultima in care formatul raportarilor oficiale prezenta numarul deceselor in felul urmator

ur1.thumb.png.1978d767c438993f7f968723afc7371f.png

incepand cu data de 29 septembrie 2021 formatul a fost urmatorul

ur2.thumb.png.839cc80e52fc272dd65f89d4bc75383c.png

noutatea a constat in mentionarea numarului de decese in randul persoanelor vaccinate

 

anomalia a constat in aceea ca, odata cu acest gen de formulare oficiala, decesele celor vaccinati vor fi puse DOAR in carca comorbiditatilor, !!!!

spre deosebire de situatia anterioara cand comorbiditatile au constituit SURSA de PRESUPUNERE a deceselor covid

 

 

ur3.PNG

Editat de Rayn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mare anomalie!

mai ales ca ...

ur4.PNG.e94df80f234cda8361bdaa1914b6c328.PNG

...nu s-a mentionat in niciun chip faptul ca omul era vaccinat

intreb pentru un prieten, se poate PRESUPUNE ca vaccinul a cauzat sau a contribuit la deces?

 

Editat de Rayn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Preluată 

"Psiholigia spune ca 30% sunt hipnotizatii, the true believers, 30% suntem cei greu sau imposibil de hipnotizat, care simtim nevoia sa reactionam, dar 40% sunt cei care urmeaza linia de comunicare oficiala doar pentru privilegii... Ei nu cred cu adevarat in nimic."
 40% =  năpârcile, paduchii și căpușele. Concluzia îmi aparține.

Și cu asta basta! De azi înainte, mă rezum floricele pe câmpii.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stau si ma intreb cat timp o sa mai dureze porcaria asta cu 65% spor de covid la doctori. M-am saturat sa se tot arunce cu bani in curul acestor escroci, pardon eroi din linia intai salvatori ai neamului. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar daca ajungi in usa spitalului cu COVID sau alte simptome ca n-ai aer si nu va fi nimeni sa te trateze, cum va fi???   Desigur acei escroci NU sint din carne si oase ca noi, ei n-au nevoi de NIMIC decat un os aruncat de la distanta sa le roada ... chiar iti doresc sa ai aceasta experienta de Linia Intai ca pe Front, ca-l meriti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Insa ... cand esti bolnav, nu aghiasma si luminari ceri de la cineva in apropiere, cu medicament salvator de viata, nu-i asa?  Au mers si singuri unii in spital si nu mai aveau ce sa le faca!

Doctorii fac ultimul efort sa salveze cat mai multe vieti, acum insa cand lumea lupta contra vaccinare, au schimbat si ei procedura, doar vaccinatii au acces in spitale.  

O cunostinta de a mea a murit acum 23 de ani in Romania cu asemenea simptome cand plamanii s-au distrus 100%.   Au ocolit spitalele din Austria, Turcia, Spania, pe unde li se recomandau ceva si voiau sa vina in Cuba, dar a murit sufocat in casa ca nu mai voiau atunci sa-l accepte spitalele.    

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca tu doar atat vezi si crezi, e treaba ta, eu am alta parere.   Ei n-au invatat degeaba ceea ce stiu, dar nu se merita dezbatut mai departe cu mine,  "ce-l face doctor pe un om" . 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×