Sari la conținut
Forum Roportal
NicolaeT

Esecul femeilor ca mame

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Fetele sunt divine, sunt niste mame blanzi si iubitoare. Dar am si eu o intrebare. Cum isi cresc mamele astea iubitoare copiii de sex masculin ? "Dragul mamii, sper sa violezi cat mai multe femei, asa ca mine, cand te vei duce cu tovarasii la razbel! :* " ? Asa ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 oră, NicolaeT a spus:

Fetele sunt divine, sunt niste mame blanzi si iubitoare. Dar am si eu o intrebare. Cum isi cresc mamele astea iubitoare copiii de sex masculin ? "Dragul mamii, sper sa violezi cat mai multe femei, asa ca mine, cand te vei duce cu tovarasii la razbel! :* " ? Asa ?

Incotro ai vrea sa mearga topicul?

Vreau casa partikip.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, NicolaeT a spus:

Fetele sunt divine, sunt niste mame blanzi si iubitoare. Dar am si eu o intrebare. Cum isi cresc mamele astea iubitoare copiii de sex masculin ? "Dragul mamii, sper sa violezi cat mai multe femei, asa ca mine, cand te vei duce cu tovarasii la razbel! :* " ? Asa ?

Fa si tu un copil si o sa vezi!!!   Ca pana se ajunge la acel topic "de violat" o sa treaca ani multi, cred ca te plictisesti mult mai repede de situatia in cuplu si fugi cat te tin picioarele!!!  

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
3 hours ago, NicolaeT said:

Fetele sunt divine, sunt niste mame blanzi si iubitoare. Dar am si eu o intrebare. Cum isi cresc mamele astea iubitoare copiii de sex masculin ?

Zi-ne tu cum te-a educat mama ta, de ai ajuns în halul ăsta.

  • Like 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cosmin sper că ești ok și nu te-a violat nimeni. Dacă totuși s-a întâmplat, cere ajutor, nu sta așa. 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 14 ore, NicolaeT a spus:

Dar am si eu o intrebare. Cum isi cresc mamele astea iubitoare copiii de sex masculin ?

Cu mare atentie ca sa nu ajunga ca tine.

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Niciuna nu sunteti in stare sa recunoasteti ca sunteti praf ca mame. A da de mancare copilului si a ii oferi un adapost nu se cheama educatie. Asta si animalele sunt in stare sa faca. Deci nici macar la capitolul mame nu sunteti mai evoluate spiritual. Acelasi nivel de trait viata pe modul mancare-sexare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 13 ore, Amarena a spus:

Zi-ne tu cum te-a educat mama ta, de ai ajuns în halul ăsta.

Asa cum ? Ca nu violez pe nimeni ? Dar tu in ce hal iti cresti progenitura aia de in caz de razboi (pe langa omorat, ca de omorat nici nu v-am zis, ca omoratul e ok pt voi, voi sunteti mai sensibilicoase pe partea cu sexarea) va viola in stanga si-n dreapta ?

Editat de NicolaeT

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 14 ore, Motorină a spus:

Incotro ai vrea sa mearga topicul?

Vreau casa partikip.

Tu abia astepti un razboi avand in vedere numarul limitat de femei la care ai acces pe timp de pace. Mama ce ti-ai varsa frustrarile pe toate cand va veni razboiul. Apogeul vietii tale.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×