Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Acum 24 minute, Amarena a spus:

Scuză-mi franchețea, dar ai același discurs ca acum 10 ani, adică pari la fel de imatură emoțional, încă idealistă, visătoare, crezi in Făt Frumos. Ai nevoie să lucrezi la lucrurile care te împiedică să te maturizezi sau să percepi realitatea în mod corect. 

In sfarsit o femeie care sa-i spuna altei femei verde-n fata. Ca daca ii spune un barbat acelasi lucru zice ca e din cauza ca e nesexat.

Deci auzi, Rhini ? La varsta asta trebuia sa ai copii de scoala, nu sa tot il cauti pe Fat Frumos.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 4 minute, NicolaeT a spus:

In sfarsit o femeie care sa-i spuna altei femei verde-n fata. Ca daca ii spune un barbat acelasi lucru zice ca e din cauza ca e nesexat.

Deci auzi, Rhini ? La varsta asta trebuia sa ai copii de scoala, nu sa tot il cauti pe Fat Frumos.

Amarena a zis cu totul altceva. Nu ca il caut neaparat pe Fat-Frumos.Eu am sesizat exact ce a vrut sa zica. Sa nu imi mai placa de tipi care nu au treaba cu mine. In fine, eu stiu sursa problemelor mele dar acum nu imi permit bani pentru psiholog.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 minute, Maeve. a spus:

Amarena a zis cu totul altceva. Nu ca il caut neaparat pe Fat-Frumos.Eu am sesizat exact ce a vrut sa zica. Sa nu imi mai placa de tipi care nu au treaba cu mine. In fine, eu stiu sursa problemelor mele dar acum nu imi permit bani pentru psiholog.

Stii cum e? Facand ce faci tu, cate o mica/mare obsesie pentru cineva imposibil de atins si fara nicio perspectiva, iti inchizi singura alte usi. Iti consumi energia si timpul si gandurile cu asa ceva.

  • Like 2
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
12 minutes ago, NicolaeT said:

 La varsta asta trebuia sa ai copii de scoala, nu sa tot il cauti pe Fat Frumos.

N-am zis asta, mă bucur că ea a înțeles ideea. Tu, în schimb... 

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta e cel mai greu , dar oricum iniferent ca vei fi sincera sau o sa zici un motiv oarecare, oricum vei dezamagi persoana, asa ca cel mai important e sa fii sincer cu tine!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×