Sari la conținut
Forum Roportal
AlexCoiotul

Sa scoatem la iveala oameni cu valoare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna ziua sa cream conditii ca oameni cu valoare sa poata sa faca valoare, sa scapam de femeile nebune sa le luam lucrurile si sa le aruncam pantofi ciorapi tricou tot si sa nu le mai dam altele sa fim europeni si sa desfintam lucrurile create dupa 1989 gen cutiile pentru pastrarea bagajelor din supermarketuri si cutiile emag acolo aceste femei Isi tin si isi iau lucrurile si ne face rau acele femei sunt nebune dupa cum am spus nu sunt ele de acele lucruri ca parinti lor nu le-au crescut cu acele lucruri cele in varsta ar trebuie sa doarma prin cladiri abandonate si masini abandonate si cele tinere ar trebui sa devina curve asa se face separarea dintre oameni si animale oameni cu facerea valorilor si animalele unde le este locul asa ar fi posibil ca baietii mici si buni sa faca o valoare de exemplu eu stiu sa fac o bancuta si mai sunt alti care poate face o oala si poate o usa sau o casa ,pe malul raului dambovita ar trebui jos langa apa sa faces niste pietre si nisip langa mal si poate niste scari sa coboram acolo si sa stam sa ne uitam la apa ar trebui sa facem loc pentru oameni frumosi si poate uni chiar sa construiasca langa orase la margine niste case din lemn stiu ca suntem langa rusi dar poate putem aceste femei nu se iubesc pe ele si nu poate sa isi tina singure lucrurile I le puteti lua din mana nu le mai pastrati voi lucrurile avem nevoie de politisti cu mercedes care sa le poata face repede din baston ca niste pusti de 15 ani.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 46 minute, AlexCoiotul a spus:

... sa scapam de femeile nebune sa le luam lucrurile si sa le aruncam pantofi ciorapi tricou tot si sa nu le mai dam altele sa fim europeni si sa desfintam lucrurile create dupa 1989 gen cutiile pentru pastrarea bagajelor din supermarketuri si cutiile emag acolo aceste femei Isi tin si isi iau lucrurile si ne face rau acele femei sunt nebune dupa cum am spus nu sunt ele de acele lucruri ca parinti lor nu le-au crescut cu acele lucruri cele in varsta ar trebuie sa doarma prin cladiri abandonate si masini abandonate si cele tinere ar trebui sa devina curve asa se face separarea dintre oameni si animale oameni cu facerea valorilor si animalele unde le este locul asa ar fi posibil ca baietii mici si buni sa faca o valoare de exemplu eu stiu sa fac o bancuta si mai sunt alti care poate face o oala si poate o usa sau o casa ,pe malul raului dambovita ar trebui jos langa apa sa faces niste pietre si nisip langa mal si poate niste scari sa coboram acolo si sa stam sa ne uitam la apa ar trebui sa facem loc pentru oameni frumosi si poate uni chiar sa construiasca langa orase la margine niste case din lemn stiu ca suntem langa rusi dar poate putem aceste femei nu se iubesc pe ele si nu poate sa isi tina singure lucrurile I le puteti lua din mana nu le mai pastrati voi lucrurile avem nevoie de politisti cu mercedes care sa le poata face repede din baston ca niste pusti de 15 ani.

Credeam ca doar eu scriu fraze lungi, dar m-ai depasit cu 1 milion de km!!!

Practic ce ai cu femeile???    Am mai auzit de la unu ca mereu vrea sa arunce afara din casa familia in pielea goala, dar a fost diagnozat.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si cu barbati le facem la fel le luam lucrurile nu conteaza ce poti sa faci poti sa faci si compiutere si avioane si rachete conteaza sa nu voi pe proprietatea privata a omului poti fi omorat nimeni nu stie in fond eu am nevoie de o femeie nu de un barbat ea imi poate oferi totul as omora ca sa nu imi fie loate lucrurile si sa nu imi fie incalcata proprietatea daca asi lua o piatra mare si asi da jos cu ea politisti ar rade si ar zice hah e a fost un terorist suntem oameni maturi nimeni nu sustine oameni nebuni care fura haine de pe unde apuca

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poti sa fii si american nu ma intereseaza niste hoti care precum am spus fura haine si rade ca nu poate alti si se duce peste ei am vazut exemple aia sunt oameni care nu fura deloc aia trebuie respectati doar asa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai exact asa esti departe de asezari unde nu sunt oameni nu vine nimeni acolo si nu te duci la nimeni acolo te simti pazit linistit si nederanjat deloc si poti trai cu lucruri vechi cu casetofoane vechi telefoane vechi poti sa ai un geam cu toc de lemn si sa pui o carpa la geam sa nu intre frigul si daca aluneci pe gheata si cazi sa poti sa razi

Editat de AlexCoiotul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Le iau hainele cand intra la mine pe proprietate si se ascunde acolo doarme si se duce dupa furat mancare si se ascunde la mine sa nu vina alti peste el ca a furat sa il apar eu daca nu stiu ca este el acolo le iau hainele si le arunc la gunoi sau in niste tufisuri cand nu este el acolo da femeia e importanta si pot face treaba daca scap de el desigur cand vine nu il Mai las sa intre si cand nu vine fac femeia sa traiasca si ea ma iubeste

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×