Sari la conținut
Forum Roportal
NicolaeT

Mitul femei = cuminti, barbati = golani

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 2 minute, Stu' a spus:

se cheama ca nu ne atrage prea tare sa repetam experienta.

Aha, deci va sexati cu sute de necunoscuti, apoi cand il intalniti pe "iubi" ii ziceti ca saracele ati stat singurele ani de zile si ca el e in sfarsit lumina vietii voastre. =))))))))))))))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, NicolaeT a spus:

Aha, deci va sexati cu sute de necunoscuti, apoi cand il intalniti pe "iubi" ii ziceti ca saracele ati stat singurele ani de zile si ca el e in sfarsit lumina vietii voastre. =))))))))))))))

eu nu cred ca majoritatea femeilor se sexeaza cu necunoscuti.

nu mai particulariza variabila femeie daca vrei sa ajungi la un enunt mai general.

Ori discutam de femeile care obisnuiesc sa experimenteze ONS, ori despre femei in general.

Hotaraste-te, ca fara dovezi, discutia e sterila.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 14.10.2021 la 13:31, NicolaeT a spus:

Aha, deci va sexati cu sute de necunoscuti...

Ești virgin?! 

EȘTI virgin!!!

Nu, că nu e nimic aiurea în a fi virgin, dimpotrivă, e cool când găsești un virgin pe internet care se dă de gol. 

Mă simt ca un astronom amator care s-a plictisit să se uite cu telescopu' în apartamentele din blocul vecin, s-a uitat spre stele și a găsit o planetă 9!

Buyaka!

Heeeey! Everybody!!!

NicolaeT e virgin!!!

Virginnnnn!

Vir-gyn!

 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 10/14/2021 at 1:34 PM, Stu' said:

eu nu cred ca majoritatea femeilor se sexeaza cu necunoscuti.

nu mai particulariza variabila femeie daca vrei sa ajungi la un enunt mai general.

Ori discutam de femeile care obisnuiesc sa experimenteze ONS, ori despre femei in general.

Hotaraste-te, ca fara dovezi, discutia e sterila.

Corect! Nu majoritatea, ci doar unele. Așa cum unele s-au sexat cu necunoscutul de mine. :laugh: :tongue:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 10/14/2021 at 10:15 AM, Stu' said:

app de sexat, se spune ca punctul G al femeii este o combinatie dintre punctul G fizic si punctul G emotional (emotia are un impact puternic in psihic) :)

Și făcând raportul dintre aceste „combinații”, adică, nah... încercând să găsim, nu-i așa, situarea optimă a punctului G pe hartă, cam unde s-ar găsi acesta? În zona Ajna chakra? 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 ore, Vriies a spus:

Corect! Nu majoritatea, ci doar unele. Așa cum unele s-au sexat cu necunoscutul de mine. :laugh: :tongue:

Care-i problema ca-i cunoscut sau necunoscut???   

In ce se manifesta ... ca de obicei din cate inteleg, daca vezi pe cineva si-ti place de "X" desi = necunoscut, gasesti o cale sa-l cunosti, daca-l vrei :bb: 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
42 minutes ago, The Unknown said:

Care-i problema ca-i cunoscut sau necunoscut???   

In ce se manifesta ... ca de obicei din cate inteleg, daca vezi pe cineva si-ti place de "X" desi = necunoscut, gasesti o cale sa-l cunosti, daca-l vrei :bb: 

Păi, întreab-o pe Stu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×