Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

10 hours ago, Amarena said:

Te atrag femeile cu probleme? Probabil, din moment ce nici tu nu ești ok, la rândul tău. 

Situația nu se va schimba, nu-ți face iluzii. Îți irosești viața ca un fraier, cu una care nu te iubește și nu te va iubi niciodată. 

 

Nu ma atrag femeile cu probleme, nu stiam de ele la inceout, Ea a incercat sa tina la distanta acest lucru dar era prea evident, de aceea am si aflat, Probabil putin cam tarziu, ca m-a afectat emotional. Da, stiu ca imi pierd vremea, incercam doar sa ma conving de lucrul aqesta,  probabil de aceeqa am vrut niste pareri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inainte de fiinta asta n-ai avut relatii mai serioase???  Zici ca ai trait si in vremuri fara telefon.   Am impresia ca ai intrat intr-un cerc unde ea o satisface pe finantatorul, iar tu pe ea!!! 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat să-ți zic o chestie, vrăjelile astea cu "vreau timp pt mine"', "pauzele" astea bruște și aparent fără explicații, întotdeauna înseamnă alt bărbat. Nu mai trăi în basme.

  • Like 4
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 oră, Amarena a spus:

Am uitat să-ți zic o chestie, vrăjelile astea cu "vreau timp pt mine"', "pauzele" astea bruște și aparent fără explicații, întotdeauna înseamnă alt bărbat. Nu mai trăi în basme.

Deosebit de interesantă perspectivă. O să meditez la asta.

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai, nu mai aruncati cu rosii in relatiile care incep online. Pot deveni reale.

Am cunoscut si eu pe una, tocma' pe TPU. Nu m-am indragostit pe net, doar am racolat-o. M-am vazut cu ea, era wow, fata de ce gaseam prin alte parti. La scurt timp, ca si Silviu, am realizat ca e curwa. Avea multe relatii acasa, plus jumatate din TPU. Dar s-a maritat cu unul de pe TPU, deci pentru unii, e ok netul :laugh:

E plin de kurwe in general, nu numai pe net. Banuiesc ca sansele (mici) de a gasi una corecta, sau unul misto, sunt la fel ca si in realitate.

Eu zic ca decat sa ne aruncam in locuri clasice pentru agatat, dar care nu ne reprezinta (club, sala, vrajeala ieftina in parc), mai bine verificam si ce ne pica pe net.

  • Downvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 26 minute, Motorină a spus:

E plin de kurwe in general, nu numai pe net. Banuiesc ca sansele (mici) de a gasi una corecta, sau unul misto, sunt la fel ca si in realitate.Eu zic ca decat sa ne aruncam in locuri clasice pentru agatat, dar care nu ne reprezinta (club, sala, vrajeala ieftina in parc), mai bine verificam si ce ne pica pe net.

Of, off, offf ... cat efort se depune cu verificarea unei fete/femei!!!  Desigur toate sint kurwe din moment ca au mai avut "X" relatii atat pe Pamant cat si On-Line = in cer!!!

Toate cauta unu cu care sa se marite BINE, ce asa de mare filozofie in asta.  Dar daca investigatiile de Colombo sau Kojak incep inainte de toate, nu stiu cat de departe se va ajunge impreuna ce de obicei din spionarea asta se distruge speranta.   

Ceea ce eu am observat in scurtele vizite in Romania ca tinerii nu se prea casatoresc ca n-au o masina cum s-ar dori, lipsa de conturi in valuta, casa ca apartament nu prea se vrea si multe altele sint cerintele iar majoritatea n-au nimic din astea.  Nimeni nu doreste sa adune dupa casatorie ceva, vor totul inainte ... exact cum era si cu zeci de ani in urma, doar denumirile s-au schimbat.   Atunci nu erau conturi doar Carnete de CEC, daca aveai 1 dolar american, faceai puscarie nu mai tin minte cati ani, ca erai condamnat la ceva termeni comunisti de moravuri contra legile comuniste, ca tea-i prostituat pentru acea suma de bani ceea ce nu mergea cu comunismul.   APARTAMENT-ul era la moda ca n-ai de lucru in jurul casei ca taranii ... etc.

Care-i noutatea in dating game in Romania???

In America imediat se casatoreste si-si vad de treburi tinerii casatoriti.  Nu conteaza cum arata!!!  Chiar si cu soldati raniti si handicapati se casatoresc!!!   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 02.10.2021 la 8:48, SilviuPP a spus:

Dupa vreo 2 saptamni dintr-o data iarasi a inceput sa vorbeasca, de  parca  nu s-a intamplat nimic.

Cand o femeie "libera de altfel"  iti face orarul, nu esti singurul in inventarul ei!!!    Iti mai si spune razand ca trebuie sa te "bage" in circuitul vietii sale :eek:  ... e jale, dar s-a mai intamplat. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 5 minute, The Unknown a spus:

Desigur toate sint kurwe din moment ca au mai avut "X" relatii atat pe Pamant cat si On-Line = in cer!!!

Nu vorbesc de istoric, ci de prezent. Cum numim o fetita care sta cu unul de cativa ani, cunoaste inca 4 carora le spune ca e singura si lovita, se culca si cu mecanicul, si cu clientul de la job...? Spionaj ar fi daca ar urmari-o cineva. Chestiile astea se afla intr-un interogatoriu spontan scurt, indiferent de minciunile pe care le-a repetat. Sunt un simpatic, stiu :pardon:

  • Downvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
43 minutes ago, Motorină said:

Nu vorbesc de istoric, ci de prezent. Cum numim o fetiță

Păi ai numit-o deja. Vă alegeți fetițe.. suportați consecințele alegerilor.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×