Sari la conținut
Forum Roportal
heavymetalftw

6/06/2006

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Toti stiu ca 666 e numarul diavolului si o sa "murim" toti pt ca..

- a 6-ea luna a anului

- a 6-ea zi a lunii

- al 6-lea an al noului mileniu

ce parere aveti despre asta? cum credeti ca o sa fie acea zi?unii nu isi vor da seama si nu o sa reactioneze.. dar voi...?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hahahahaha!!!!!!!!!!!! :flowers: :flowers: :good: Man m-ai facut sa rad...Pai daca iti da la magazin rest 666lei inseamna ca vei muri?Acea profetie se refera la ceva anume, nu la orice contine cifrele 666...Calmeazate...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hahahahaha!!!!!!!!!!!! :flowers: :flowers: :good: Man m-ai facut sa rad...Pai daca iti da la magazin rest 666lei inseamna ca vei muri?Acea profetie se refera la ceva anume, nu la orice contine cifrele 666...Calmeazate...

 

pai nu e doar orice... e o "notiune" de timp. sau cum sa-i zic.. nus.. ia zi-mi si mie daca ai mai intalnit tu asha zi/luna/an/mileniu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai nu e doar orice... e o "notiune" de timp. sau cum sa-i zic.. nus.. ia zi-mi si mie daca ai mai intalnit tu asha zi/luna/an/mileniu?

Sigur...06/06/666

06/06/1006

Etc...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:flowers: :flowers:

De unde le scoateti oameni buni? Ce o sa ne facem pe fata de 06/06/6666 ???

 

Nu am citit prin nicaieri ca s-ar fi intamplat ceva pe data de 06/06/666 :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

se spune in general ca de ce iti este teama, aia ti se intampla. hai sa gandim pozitiv si sa mergem cu incredere mai departe. sa nu ne lasam influentati de lucrurile negative, caci le dam ocazia sa puna 'stapinire' pe noi. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai nu e doar orice... e o "notiune" de timp. sau cum sa-i zic.. nus.. ia zi-mi si mie daca ai mai intalnit tu asha zi/luna/an/mileniu?

 

mai metale grele si foarte grele..am inteles ca ai o problema cu ziua ,luna ,anul...dar cu mileniul ce ai frate? ce ti-a facut? :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe 06.06.2006? Vine sfarsitul lumii, clar. Mai aveti dubii? V-ati construit buncarele? Ah, dar oricum, nu scapa nimeni, cu buncar cu tot.

Eu zic sa ne sinucidem in centrul orasului cu totii, cat mai avem timp... :flowers:

 

Doamne fereste ce le da unora prin cap...

Asta-i lipsa de ocupatie, frate!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×