Sari la conținut
Forum Roportal
Vriies

Cum ar trebui să fie viața în România și ce ar trebui să facem pentru asta?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

1 hour ago, The Unknown said:

Madarfaquer, la neamul tau din familie sa zici Mamaie, daca-ti permit, de cand dau eu un fraque pe tine!!!  

 

MODERATORI .... Ar trebui sa fie interzis pe forum de discriminat pe tema de varsta pe langa altele!!!   

Pe Planeta doar in ROmania se aude asta!!!

Tu te astepti sa ai o farama de respect din partea mea  dupa ce m-ai insultat grotesc si mi-ai urat moartea acum cateva luni? 

Sau dupa ce ai imprastiat informatii si stiri false pe forum , facand propaganda lui Trump,   celui mai imbecil si daunator politician din ultimii 80 ani?  

 

Editat de antiprostie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intre timp, se mai petrec si minuni in tara asta:

https://www.digi24.ro/stiri/actualitate/politica/fostii-presedinti-care-au-colaborat-cu-securitatea-nu-vor-mai-beneficia-de-indemnizatie-si-casa-1660583

Tot dreptatea castiga pana la urma! 

Iliescu si Basescu vor trebui evacuati! 

Editat de antiprostie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 5 minute, antiprostie a spus:

Tu te astepti sa ai o farama de respect din partea mea  dupa ce m-ai insultat grotesc si mi-ai urat moartea acum cateva luni? 

Sau dupa ce ai imprastiat informatii si stiri false pe forum , facand propaganda lui Trump,   celui mai imbecil si daunator politician din ultimii 80 ani?  

 

Imbecil te-a fătat muma pe lumea asta!!!   Cu porcarii ce zici tu pe aici si vrei sa fi crezut???   Ma mai suni si acasa sa ma numesti Tataie, animalule, din Pizzeria de unde lucrezi. 

Cu toti pocaitii impreuna unde se vorbeste asa despre altii ca le omoriti pe toti pe Planeta pan-la unu, sa fie LUMEA a voastra, doar intre voi penticostali.   Trump n-a dat un fraque pe voi si nici pe alti religiosi sectanti, a oprit sa va mai aduceti neamurile pe negru pe aici prin Canada pe un ciubuc de nimic.   

Voi daunati pamantului cu prostia din cap.   Ziceai ca ma pui pe nevazute, de ce te-ai razgandit?  sa afli daca ai sunat la numarul bun?    Asa un vierme mai rar de gasit ca tine!!!     

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
2 minutes ago, The Unknown said:

Imbecil te-a fătat muma pe lumea asta!!!   Cu porcarii ce zici tu pe aici si vrei sa fi crezut???   Ma mai suni si acasa sa ma numesti Tataie, animalule, din Pizzeria de unde lucrezi. 

Cu toti pocaitii impreuna unde se vorbeste asa despre altii ca le omoriti pe toti pe Planeta pan-la unu, sa fie LUMEA a voastra, doar intre voi penticostali.   Trump n-a dat un fraque pe voi si nici pe alti religiosi sectanti, a oprit sa va mai aduceti neamurile pe negru pe aici prin Canada pe un ciubuc de nimic.   

Voi daunati pamantului cu prostia din cap.   Ziceai ca ma pui pe nevazute, de ce te-ai razgandit?  sa afli daca ai sunat la numarul bun?    Asa un vierme mai rar de gasit ca tine!!!     

Hotaraste-te.

Ori lucrez la pizzerie.

Ori sunt pocait penticostal.  

Ori sunt  traficant de negri.  

 

Eu iti spun atat: ia-ti pastilele!   Incepi sa-l ajungi din urma pe faimosul AlexandruMardin de pe Softpedia, si ala trumpist 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
58 minutes ago, The Unknown said:

   Ma mai suni si acasa sa ma numesti Tataie, animalule, din Pizzeria de unde lucrezi. 

   

Cum adică te-a sunat acasă? Adică ți-a dat telefon? 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 13 ore, The Unknown a spus:

Da, si a spus pe romaneste: - Ce faci Tataie?  

Asa nu procedeaza un om intreg/normal la cap!!!   

 

Eu tot nu inteleg de unde avea numarul tau de telefon. I l-ai dat tu?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×