Sari la conținut
Forum Roportal
antiprostie

Cine e cel mai ucigas Zeu?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

1 minute ago, Avalon73 said:

pai nu, scrie clar la final, va curge sânge până la zăbalele cailor, iar fi-su care se spune ca va calca in teasc strugurii viei pamantului, este intrebat, de ce ai hainele rosii? pentru ca am calcat in teasc, rapunde fi-su simplu

Răspuns corect, mi se pare! E ca-n bancul ăla cu cei doi țărani care în loc să semene pe câmp, stăteau la umbră și leneveau. Vine autoritatea locală și-i întreabă: 

- Băh, de ce nu semănați?

- Că nu suntem frați! :sad:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu cu ce seceră va secera dar miroase a ceva teribil, apropo de "lacuste", citeam ieri pe site-ul boeing.com ca din 2028 nu se vor mai fabrica, numarul lor in 2020 a ajuns la 2500 unitati, sa fie oare suficiente? mai ales ca au autonomie de numai aprox. 500 Km (cateva au adust si la noi)

 

pentru novicii in ale apocalipsei, iata fantana adancului si lacustele (distrugerea US si razbunarea ei)

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
7 minutes ago, Avalon73 said:

nu stiu cu ce seceră va secera dar miroase a ceva teribil, apropo de "lacuste", citeam ieri pe site-ul boeing.com ca din 2028 nu se vor mai fabrica, numarul lor in 2020 a ajuns la 2500 unitati, sa fie oare suficiente? mai ales ca au autonomie de numai aprox. 500 Km (cateva au adust si la noi) 

 

pentru novicii in ale apocalipsei, iata fantana adancului si lacustele (distrugerea US si razbunarea ei)

 

Hmm, cam tenebros și trist. Viziuni oleacă mai vesele și optimiste nu ai? 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
23 minutes ago, Vriies said:

Hmm, cam tenebros și trist. Viziuni oleacă mai vesele și optimiste nu ai? 

nu, uite, asta ascult acum, cu clopote de biserica

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

apropo, `mnezău e ăla cu dragostea pură, oamenii..."You are all slaves to Satan! Of course, for our selves!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 minute ago, Avalon73 said:

nu, uite, asta ascult acum, cu clopote de biserica

 

mda, interesant...

dar îți propun să asculți asta:

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
18 minutes ago, Vriies said:

mda, interesant...

dar îți propun să asculți asta:

 

apropo, ce parere ai ca fi-su (lui Yahve) se recomanda ca fiind samanta si radacina lui David? stii ca David a ucis pe Urie pentru nevasta-sa Batseba, iar cand dadea sa moara, slujitorii lui i-au bagat in asternut o fata de 20 de ani :o:

p.s. nu ascut roacănrol, sory, (oare de ce au ars aia in Colectiv? groh groh...)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
56 minutes ago, Avalon73 said:

apropo, ce parere ai ca fi-su (lui Yahve) se recomanda ca fiind samanta si radacina lui David?

stii ca David a ucis pe Urie pentru nevasta-sa Batseba, iar cand dadea sa moara, slujitorii lui i-au bagat in asternut o fata de 20 de ani :o:

p.s. nu ascut roacănrol, sory, (oare de ce au ars aia in Colectiv? groh groh...)

știi cum e cu recomandarea și cu prezentarea? cam ceva de genul: „pe mine mă cheamă Jiji! pe tine cine te-a chemat aici?” :laugh:

hai să fim serioși! cine sau câți, din ăia aflați la putere ar fi refuzat în așternut o fată de 20 de ani? :o:

 

pese: sorry! încearc-o pasta: 

 

Editat de Vriies
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×