Sari la conținut
Forum Roportal
antiprostie

Nu exista dreptate, nici justitie!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Omul nu poate discuta decât jignind la greu. Practic fiecare frază și-o începe cu jignirea preopinentului

Dacă-i răspund pe aceleași coordonate, probabil voi primi iar avertisment așa că spun pas și nu mai intru în bălăcăreli. 

Las la latitudinea moderatorilor să constate și să dea un verdict:

53 minutes ago, antiprostie said:

Tu esti un MARE ANALFABET FUNCTIONAL pentru ca nu intelegi un comentariu.  

 

 

48 minutes ago, antiprostie said:

Esti o RUSINE NATIONALA, tu si cu inca 66% care i-ati dat inca un mandat bolsevicului in anul 2000! 

 

Nu mai are rost sa ma complic, esti prea batut in cap si indoctrinat de neomarxism ca sa mai pot vorbi cu tine.  

Dar voi nu sunteti liberali, sunteti doar niste pui de comunisti.  

 

45 minutes ago, antiprostie said:

Si repet pentru alti prosti:   

Acum, mi-e foarte ușor să răspund și eu prin invective. Dar vă întreb pe voi, garg și Blues, cum se poate răspunde unui asemenea val de jigniri și afirmații gratuite? Evident prin: „Ba tu!” sau prin „Ba p'a mamii dumneavoastră”? 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 oră în urmă, antiprostie a spus:

 

Tu esti un MARE ANALFABET FUNCTIONAL

Iar tu esti trei zile suspendat! 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 5 minute, Vriies a spus:

 

Acum, mi-e foarte ușor să răspund și eu prin invective. Dar vă întreb pe voi, garg și Blues, cum se poate răspunde unui asemenea val de jigniri și afirmații gratuite? Evident prin: „Ba tu!” sau prin „Ba p'a mamii dumneavoastră”? 

Nu se raspunde la jigniri, si acest lucru este sanctionabil. Faci raport si astepti pana apare unul dintre noi, nu avem cum sa fim non-stop pe forum.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Just now, Blues said:

Nu se raspunde la jigniri, si acest lucru este sanctionabil. Faci raport si astepti pana apare unul dintre noi, nu avem cum sa fim non-stop pe forum.

Oki. Spre deosebire de data trecută, de data asta n-am răspuns la jigniri. Chiar am așteptat ca unul dintre voi să apară. 

Până-n coadă, mi-am zis și io: „Lasă, bă, să vorbească și gura lui! Și ce dacă mi-a zis de alea și de alea? Am cârcă, da? deci pot să duc!” :laugh:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Just now, Blues said:

Sunt mandra de tine.  :laugh:

No, keep calm si hai Italia! 

He, he! Aici mi-ai zis-o! :laugh:

Hai mintenaș dincolo, să povestim cum o fi cu finala dintre Italia și Anglia!:smile: 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×