Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mai știți povestea mea cu musulmanul din Suedia? Și în ziua de azi, am luat cea mai buna decizie sa nu plec. Cred ca regretam toată viata. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

oook.

Ne dai si detalii? Ai aflat ceva nou despre el? L-ai mai investigat? A aparut pe la stiri? L-ai gasit pe siteul interpol?

Editat de Enki
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 oră în urmă, Elena m1 a spus:

Mai știți povestea mea cu musulmanul din Suedia? Și în ziua de azi, am luat cea mai buna decizie sa nu plec. Cred ca regretam toată viata. 

Sa inteleg ca abia azi te-ai hotarat?

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu voiam sa ma duc. Dar în ultimul timp ma jignea, se comporta urat cu mine, îmi vorbea de alte femei, ma șters de pe fb. Îmi zicea ca o sa ma și blocheze. I-am spus ca vina sa cunoască și familia mea și nu a vrut. Îmi tot spunea dacă nu vreau sa vin când zice el, o sa se ducă la alta. Mi'a fost teama sa ma duc, și am întrerupt orice legătură. La un momentan îmi zicea ca eu îl plac pe el ca oamenii din Palestina mor și au probleme. Și atunci am zis ca nu o sa las pe cineva sa ma trateze asa. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 oră în urmă, Elena m1 a spus:

Eu voiam sa ma duc. Dar în ultimul timp ma jignea...., se comporta urat cu mine,... îmi vorbea de alte femei, ma șters de pe fb. Îmi zicea ca o sa ma și blocheze... I-am spus ca vina sa cunoască și familia mea și nu a vrut. Îmi tot spunea dacă nu vreau sa vin când zice el, o sa se ducă la alta. Mi'a fost teama sa ma duc, și am întrerupt orice legătură. La un momentan îmi zicea ca eu îl plac pe el ca oamenii din Palestina mor și au probleme. Și atunci am zis ca nu o sa las pe cineva sa ma trateze asa. 

Abia cand ti-a zis ca il placi din cauza ca e palestinian n-ai mai suportat?

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 5 minute, Elena m1 a spus:

Când un om te jignește și te înșela, nu cred ca te iubește. 

Nu CREZI?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×