Sari la conținut
Forum Roportal
MissHyde

Clinici de dezintoxicare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Treci pe altceva. Tine și tu o dieta mai variata. Numai cartofi prăjiți... Îți distrugi sănătatea. 

Sau ia-ți concediu. 

Nu? :yu:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Of, Doamne! Nu făceam reclama la droguri..eu chiar nu voiam să se înțeleagă greșit! Eu vreau să mă las!!

Of, Doamne...va rog sa mă iertați daca v-am greșit, dragi moderatori :( . Imi pare rău TARE. 

Și, dacă mi-ați șters mesajul... :( Eu va respect decizia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, Stu' a spus:

si cum te putem ajuta noi?

 

Cum oare?

Încurajări, sfaturi... poate recomandări pentru clinici private? 

Și tu deja mă asculți, mă ajuți vorbind cu mine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Okay, înțeleg, ceea ce am scris eu, de poli drug use, combinații, DA, poate fi trigger pentru adolescenți sau alti oameni proști. Poate de aceea l-ați șters. Dar va rog sa mă scuzați, eu chiar sunt într-o stare deplorabilă și am vrut să spun adevărul despre mine. Nu sunt role model, nu cred că și-ar dori cineva sa ajungă ca mine.

O soluție ar putea fi tratamentul de substituție cu metadonă.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poti vorbi despre situatia ta si fara a scrie combinatiile exacte. Intelegem si fara ele.

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 57 minute, Blues a spus:

Poti vorbi despre situatia ta si fara a scrie combinatiile exacte. Intelegem si fara ele.

Okay. Nu o sa se mai repete.

Pup <3

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aduna-te si ai grija de tine, nimeni n-o face in locul tau. Cu ce ti-ai gresit de-ti bati joc de tine in halul asta? Cei de langa tine cu ce ti-au gresit ca sa-i ranesti facandu-ti rau?

Cate lucruri dragute poti face cu banii dati pe rahaturile alea, cata viata pierzi fiind mereu departe de realitate... 

  • Like 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca as fi fost sănătoasă, daca nu ar fi existat atâta violență fizică și verbală din partea familiei, colegilor de liceu (bullying, bătăi) și de gimnaziu, violențe fizice și abuzuri sexuale din partea foștilor, ca să nu mai zic de faptul că am fost abuzată sexual și bătută de al meu tată în repetate rânduri... dacă, dacă și iar dacă... poate nu as fi ajuns sa am traume psihice. Da, știu, nu am spus o grămadă de lucruri pe forum despre mine, acum însă am RĂBUFNIT! Poate voi regreta pe viitor că am zis lucrurile astea, că m-am destăinuit, poate că mulți vor râde.

In plus se adaugă durerile fizice pe care le am, mi se întâmplă să nu mă pot ridica din pat și sunt dusa la toaletă de către soțul meu. Am mers la numeroși medici, însă unii zic de operații, alții nu. Am nevoie de mai multe operații (oase bulite de la prea mult sport făcut necorespunzător, bulimie, într-o vreme anorexie). In plus am chisturi tiroidiene și ovariene, iar recent am aflat că mă paște menopauza. 

Așa că, mi se pare oarecum normal sa îmi înec amarul. Vreau să îmi rezolv problemele de sănătate, voi face tot posibilul (momentan nu am destui bani). După ce îmi voi reveni voi lăsa și prostiile, crezi că nu vreau? Până atunci însă aș vrea să scad dozele.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×