Sari la conținut
Forum Roportal
The Unknown

Qatar - 2022 - FIFA WORLD CUP

Postări Recomandate

Acum 49 minute, Enki a spus:

wtf happened? de ce nu e 1-1? unde era offside-ul?

Era ultimul atacant la locul nepotrivit, adică total aiurea în offside pe traiectoria mingii, în timp ce era parte din joc, indiferent de intenția lui sau a celui care a pasat/șutat.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ce e ala offside. Nu imi reiesea din ce am vazut atunci pe loc. La reluari din alte unghuri s-a vazut mai bine.

Anglia - SUA, cred ca e frustrant pentru englezi pana acum ca e in 0-0 pe tabela. 20 minute plus prelungiri ramase. Sa vedem.

 

..

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 23 ore, Ciocârlan a spus:

Eu vorbeam despre US Soccer Team, care are șanse să ajungă într-o fază superioară a acestei competiții.  Ce te-ai iritat așea?

N-am idee cine ce sanse are ca nu urmaresc nici un sport de aproape, n-as putea numi un jucator sau recunoaste pe poza din nici o echipa pe planeta!!!   Cu timpul interesele scad pentru anumite actiuni daca sint pusi mereu pe in ultimul rand.    Aici pe un canal mexican pot sa vad un meci oricand daca vreau ca ei transmit intr-o vreme acceptabila.   Daca-mi mai apare si o problema in familie, o boala sau ceva, restul dispare automatic din memorie.  Atat este doar, dar agraveaza si arabii si m-a enervat toata smecheria lor cu reguli religioase de care am oroare, mi-e scarba intr-un cuvant de impotenta lor de camila si mai au de comentat cum sa se comporte oamenii la un meci.   Ei in ROmania sau Europa, America n-au reguli, poa'sa faca ce vor!!!  Credeam daca s-au bagat intre oameni si in sport, se schimba dar mai mari PORCI au ajuns ca niciodata si le doresc cat mai rau in viata asta amarata, cu aur nu se ajunge prea departe.    

Au multi bani si bunuri de miliarde dar nu se pot bucura de NIMIC!!!   Sint goliti de feelings se ascund si de umbrele lor, etc., iar in religie nu gasesc la fel nimic.  Bolnavi toti.  MF's.

De acum incolo ne vor arata la TV niste meciuri deja jucate, vre-o 4, unu dupa altu am vazut in program, cand restul americii doarme, noi daca vrem sa le vedem, avem ocazia.   

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca la primul meci de azi zic pass ca am treaba. le astept pe celelalte trei cu maxim interes.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am citit opinia unui ziarist cum ca ar fi campionatul mondial al non-fotbalului. :pardon:

Plăcerea jocului și mișcarea naturala în teren am văzut doar la Brazilia. 

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vizionare placuta va doresc la meciurile noi al zilei si sa va distrati cat mai aveti placere.   Poate la urmatorul campionat o sa ma simt mai in forma ca pe moment inca nu-mi simt nici corpul intr-o bucata.  Am asteptat timpul sa iau o lingura de sirop de tusa si ma culc, sa ma pot odihni fara deranjare de sufocare, din 8 in 8 ore am de luat, mai am un pic din tratament.

 

 

   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 15 minute, Ciocârlan a spus:

Nu mai pot eu de political correctness, tocmai a dat gol Australia, dar tot parcă urmăresc o competiție sportivă între canguri și cămile.

:lol2:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×