Sari la conținut
Forum Roportal
Maeve.

Cum sa o iei de la inceput?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 4 minute, Maeve. a spus:

Sase ani. 

:lol2:

Gizăs, Maeve. Esti ceva de groaza.

ma gandeam de la 15 ani in sus.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 minute, adal* a spus:

Este mai mic cu 6 ani? Dar ce? Este licean?:smile:

El are 26 eu am 32. Faza e ca se poarta cam de 23-24. E de treaba da' se simte ceva diferit. 

Editat de Maeve.
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, The Unknown a spus:

Toate prietenele mele de aici, dupa ce raman vaduve se marita IMEDIAT cu unu mult mai tanar cu 10-20 de ani!!!  

Americanii tineri nu sunt ca romanii tineri. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exact nu stiu cum sint toti tinerii americani, doar prietenii copiiilor, insa la acea varsta nu conteaza acei ani prea multi.  Daca stie sa danseze, are un job, merge pentru o vreme, macar pana mergi undeva cu el unde ai sanse sa mai vezi lume!!!   Asta mereu a fost o schimbare de relatie atat acolo cat si aici.  Insa si in comunitatea maghiara locala se intampla des acest fenomen, dar recent am citit ca si in Ungaria femeile divortate si vaduve prefera tineri sa "date" ca sint mai open minded la toate alea, nu-si fac probleme!!! 

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 20 minute, Maeve. a spus:

El are 26 eu am 32. Faza e ca se poarta cam de 23-24. E de treaba da' se simte ceva diferit. 

La varsta asta, daca nu e f f destept, se simte tare diferenta.

Plus ca tu esti destul de matura si baietii , in general, se maturizeaza mai greu.

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 16 minute, Stu' a spus:

La varsta asta, daca nu e f f destept, se simte tare diferenta.

Plus ca tu esti destul de matura si baietii , in general, se maturizeaza mai greu.

 

Da. Eh, macar am mai ras si eu oleaca. Si am socializat dupa doua luni jumatate. 

Editat de Maeve.
  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate Stu, dar este doar pentru scurt timp si n-au de dezbatut teme stiintifice, doar sa rada :lol2: si sa danseze ca de maritat isi va gasi pe unu mai matur.

Zilele astea am cunoscut in aprozar un roman de 80 de ani, dar nu arata atat care asculta cum explic la una cum se fac sarmale si i-a venit rau aproape ca n-a mai mancat decand au plecat de acolo in '89!!!    Nevasta a ramas cu copiii in alt oras in Nord-ul American ca el a gasit munca la Polul Nord la foraje petroliere si practic nu mai stie de ei, asa a coborat aici sa-si incheie viata la caldura dar tocmai in acea zi era frig pentru noi.   Cauta si o femeie  ca singur a fost destul si n-a mai mancat o mancare gatit in casa ... m-a intrebat cam pe unde se cunosc persoanele pe aici ... :bb: am dat ca refrerinta bisericile ca acolo a fost viata altadata, si cea italiana de langa mine ca ei nu se opresc pentru COVID.

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×