Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate


Sunt curios totusi..cum se sfarseste astfel de relatie.
Sa zicem..ca traiesc o poveste de dragoste perfecta datorita net-ului,..si cunt convins ca mi-am gasit sufletul pereche. Nu cred ca era posibil sa ne cunoastem atat de bine daca nu discutam luni de zile fara sa ne vedem. cand ne-am vazut..a fost un soc..cred ca amandoi aveam o teama..dar a fost totul ok. Dar este cel mai frumos lucru pe care l-am trait..

 

 

Intr-o zi de vara am cunoscut o fata pe un sait de socializare. O Fata frumoasa Doamne cum sa nu te îndrăgostesti de acei ochii superbi. La inceput am fost doar prieteni am întrebato daca are prieten ia a zis ca nu. Dar mințind mi-am dat seama ca mam indragostit de acesta fata.

 

 

P.s.: chiar cred ca unii oameni sunt facuti unul pentru celalalt, am simtit asta de cand te-am cunoscut. Dar mai greu e sa ramana impreuna. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 06.12.2020 la 10:47, maladetz a spus:


Sunt curios totusi..cum se sfarseste astfel de relatie.

Simplu: unul din voi isi gaseste alta ocupatie, si nu mai vorbiti (block/sters cont/vorbit sec/seen, etc).

La 06.12.2020 la 10:47, maladetz a spus:


Dar mai greu e sa ramana impreuna. 

Impreuna exista doar in momentul in care amandoi locuiti pe aproape, sau impreuna. Cat timp vorbiti de la distanta, nu se cheama relatie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×