Sari la conținut
Forum Roportal
angry_angel

mail aberant

Postări Recomandate

am primit un mail cu adresele de mess din contul unui cunoscut. de ce???

sa inteleg ca incercase sa-mi afle imformatiile personale cu vreun program obscur??? :crazy:

va rog sa ma lamuriti caci nu as vrea sa ma ratoiesc degeaba la acea persoana

ca o completare: mailul are si un atasament...si mi-e cam frica sa-l deschid....ce fac? caci ma mananca degetele

Editat de blackkkarma_83

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ca o completare: mailul are si un atasament...si mi-e cam frica sa-l deschid....ce fac? caci ma mananca degetele

pai tu nu ai antivirus???cand deschizi chestia respectiva iti va spune da ca e sau nu infectata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai tu nu ai antivirus???cand deschizi chestia respectiva iti va spune da ca e sau nu infectata

nu am antivirus...si nu vreau sa constat prea tarziu ca era vreo gluma proasta

eu am primit prin mail adresele altuia din mess.....ma gandesc ca acest atasament...trimite acele adrese

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu am antivirus...si nu vreau sa constat prea tarziu ca era vreo gluma proasta

eu am primit prin mail adresele altuia din mess.....ma gandesc ca acest atasament...trimite acele adrese

pai...de ce nu ai?????puneti si mai vorbim dupa.fara antivirus poti primi virusi fara sa-ti dai seama.degeaba te temi tu de biet mail

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai...de ce nu ai?????puneti si mai vorbim dupa.fara antivirus poti primi virusi fara sa-ti dai seama.degeaba te temi tu de biet mail

merci mult :crazy: chiar esti scumpica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si?! ai incercat adresele si parolele?! Si eu de ieri primesc pe yahoo.com tot felul de prostii. Nu deschide atas. Oricum daca vei avea un antivir nu te v-a lasa sa le desdchizi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si?! ai incercat adresele si parolele?! Si eu de ieri primesc pe yahoo.com tot felul de prostii. Nu deschide atas. Oricum daca vei avea un antivir nu te v-a lasa sa le desdchizi.

nu stiu ce sa mai zic....am contactat persoana care mi-a trimis mailul....si mi-a zis ca nu-i nimic de genul asta.

oricum...nu cred ca mi-au dat si parole...si nici nu-mi pasa.

nu-i corect sa intri in intimitatea cuiva...asa ca nu-mi permit sa intru.

dar daca cineva incearca asta.....pai cu toate ca-i fata[caci era de la o fata].....uit de cavalerism

PS.oricum am sa arat mail-ul unui prieten care se pricepe la calculatoare....si daca-i atentat la intimitatea mea....o mut in packistan :crazy:

Editat de blackkkarma_83

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am primit un mail cu adresele de mess din contul unui cunoscut. de ce???

sa inteleg ca incercase sa-mi afle imformatiile personale cu vreun program obscur??? :lol2:

va rog sa ma lamuriti caci nu as vrea sa ma ratoiesc degeaba la acea persoana

ca o completare: mailul are si un atasament...si mi-e cam frica sa-l deschid....ce fac? caci ma mananca degetele

Nu cred ca a incercat el nimic. Are un virus, foarte probabil. Acum ceva timp, listele de adrese din Outlook erau tinta predilecta a virusilor. Asa se face ca am aproape 5 ani de cand nu mai folosesc Outlook :D Iar Yahoo messenger n-am folosit niciodata, cu toate insistentele cunostintelor :D Nici macar la insistentele fetelor de pe forum :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cata hotarare... :D

:crazy: Esti rea :D Mai ales ca pe tine nu te-am refuzat :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×