Sari la conținut
Forum Roportal
Maeve.

Tutorial Barbati de evitat

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 1 minut, Maeve. a spus:

Vietile lor? Ce inseamna vietile lor? Nu crezi ca judeci ca o baba din aia comunista? Uite-o pe aia ce face sau ce nu face. 

Inseamna chestiile pe care trebuie sa le faca, indiferent daca exist eu sau nu. De exemplu, facultate, treburi pe acasa, rezolvat aia sau ailalta.

Nu, nu cred ca judec ca o baba, din moment ce apreciez pe cineva pentru ca e fasnet.

Tu nu crezi ca te agiti singurica? :protest:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, Gaslight a spus:

Nu, ci faptul ca îi cerea să pună el perdelele :o:

Negociabil :laugh:

El probabil voia sa stea ca Al Bundy, iar ea era mult mai activa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 minute, Motorină a spus:

Inseamna chestiile pe care trebuie sa le faca, indiferent daca exist eu sau nu. De exemplu, facultate, treburi pe acasa, rezolvat aia sau ailalta.

Nu, nu cred ca judec ca o baba, din moment ce apreciez pe cineva pentru ca e fasnet.

Tu nu crezi ca te agiti singurica? :protest:

Fiecare si le rezolva in propriul timp. Si in plus, nu ai de unde sa stii in ce perioada a vietii ai prins-o. Nu toti sunt fasneti. Depinde de stadiul la care esti. Sa zici de una ca nu isi exercita obligatiile, te face cel mai lame de pe planeta. Nu ma agit. Doar vad ca esti unu care critica femeile si esti plictisitor. 

Editat de Maeve.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 23 minute, Motorină a spus:

 atat timp cat nu imi cere sa particip nonstop la obsesiile ei.

Eh, aici e buba cu perfecționistii in toate. Tre sa tii pasul cu ei, oriunde si oricand, indiferent ca ai chef sau nu. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 6 ore, Enki a spus:

Ce e aia perfecte?

De frica sa nu ia bataie, femeia serveste masa la o temperatura stabilita ca el vine cu termometrul sa verifice,  cafea si toate se testeaza la cate grade are el chef sa le înfulece!!!

Pe urma se lauda cum si-a dresat femeia dupa nevoile sale de Zookeeper!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 5 minute, Maeve. a spus:

Fiecare si le rezolva in propriul timp. Si in plus, nu ai de unde sa stii in ce perioada a vietii ai prins-o. Nu toti sunt fasneti. Nu ma agit. Doar vad ca esti unu care critica femeile si esti plictisitor. 

Daca imi exprim preferintele, inseamna ca le critic pe celelalte?

Mergi prea departe, in gandurile tale :laugh:

Nu am o parere proasta despre cei care traiesc diferit, pun altele pe primul plan, etc.

Editat de Motorină

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se vede ca scuza,, dau numa de curve'' e doar o scuza si ai alte pasarele pe creier de fug toate femeile de tine. Aia era ideea Mr. Perfect cu,, simplitate in a iti indeplini obligatiile' '

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×