Sari la conținut
Forum Roportal
Maeve.

Tutorial Barbati de evitat

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 3 minute, The Unknown a spus:

Doar poze are in portofel???   Lamurit si cu ala ... cum de-ti  aduci aminte de asemenea amanunte ... mor de ras :lol2:  pe telefon e ca si vrabia pe gard copiate din FB :lol2:

:laugh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu vin si mai adaug ceva la lista lui Maeve.

De evitat aia care sunt prea perfecti, carora nu le gasesti niciun defect in primele saptamani, luni. In marea majoritate a cazurilor prezinta doar o fatada foarte bine construita si studiata.

 

  • Like 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu-l intreb cine-i face taxele, ca sint multe birouri specializate si doresc sa vad Actele cu Taxele facute pe ultimii 3 ani cel putin ca in State acolo se oglindeste el.   Este rubrica pentru intretinut alta femeie si copiii, la deduceri, venit total taxabil, cati masini are in folosinta, ce datorii are, dobanzi la Credit Carduri, ca de luat pentru investitii ceva, mai slabe sperante.   

Sintem in lume moderna, referentele se iau imediat. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 37 minute, Enki a spus:

Eu vin si mai adaug ceva la lista lui Maeve.

De evitat aia care sunt prea perfecti, carora nu le gasesti niciun defect in primele saptamani, luni. In marea majoritate a cazurilor prezinta doar o fatada foarte bine construita si studiata.

 

Si pe interior, ce-o fi 'defect'?

Intreb pentru un prieten :lol2:

Ar putea fi perfectionist si in viata "reala", nu doar in fatada aia de validat Tinder-ul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 5 minute, Motorină a spus:

Si pe interior, ce-o fi 'defect'?

Intreb pentru un prieten :lol2:

Ar putea fi perfectionist si in viata "reala", nu doar in fatada aia de validat Tinder-ul.

Astia sunt aia care nu fac parte din marea majoritate la care e doar fatada, si e la fel de grav si de evitat, pentru ca te duce intr-un stres maxim perfectionismul ala milimetric. Sa stai tot timpul incordat sa nu faci vreo greseala, sa nu zici ceva nepotrivit. Si nu doar pentru el/ea, ci si pentru partener(a).

 

Editat de Enki
  • Like 2
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 4 ore, The Unknown a spus:

Picioarele le au strambe  sau care body part???  din curiozitate???   eu nu sint pe liste din astea de selectie, doar pe forum la  :gathering:

Sufletul conteaza :laugh:

Nu ma refeream neaparat la trasaturi fizice. Desconsider persoane doar pentru comportament de-a lulea, fizicul nu e o alegere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, Enki a spus:

te duce intr-un stres maxim perfectionismul ala milimetric. Sa stai tot timpul incordat sa nu faci vreo greseala, sa nu zici ceva nepotrivit.

 

:eek:

Ce insorit e la mine! Sper ca e si cald. Azi dimineata era ceata.

Lasand gluma... Am intalnit 'perfecte', care se incadrau milimetric, si chiar imi placea prezenta lor. Dar erau curve :lol2:

Nu cred ca am asteptari nerealiste.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, Motorină a spus:

:eek:

Ce insorit e la mine! Sper ca e si cald. Azi dimineata era ceata.

Lasand gluma... Am intalnit 'perfecte', care se incadrau milimetric, si chiar imi placea prezenta lor. Dar erau curve :lol2:

Nu cred ca am asteptari nerealiste.

La ce erau perfecte? La fizionomie,  la machiaj? La bunul gust cu care se imbracau? Sau la conversatiile pe care le purtau si ideile pe care le aveau? Sau la felul in care isi intretineau locuinta si pastrau curatenia, la felul in care gateau? Sau la felul in care aveau grija de tine cand erai bolnav? sau la felul in care isi conduc businessul? sau masina?

Ce e aia perfecte?

  • Like 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 24 minute, Motorină a spus:

Ar putea fi perfectionist si in viata "reala", nu doar in fatada aia de validat Tinder-ul.

Nu cred ca ți-ai dori să ai o relație cu o perfectionistă :no:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×