Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 25 minute, The Unknown a spus:

Spune-i ca accepti invitatia dar pentru asta el trebuie sa fie acolo!!!   :lol2:

Bine punctat :o:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 32 minute, M1elena a spus:

Ca am decis sa ne cunoastem acum dupa doi ani nu vad ce importanta are, asa a fost sa fie. Cred ca sunt persoane care au trecut prin aceasta situatie în care el nu vrea sa se desparta, sau sa plece din casa. Ca are pe altele, ma deranja daca mai voiam ceva cu el. Nu este problema mea. Astazi este o noua zi, asa ca i-am gasit o ofera de plecare de nerefuzat, deoarece înca el nu realizeaza ca nu-l mai vreau, ma invita sa îl vizitez în Suedia, gateste...nu se conformeaza cu situatia.

Vezi sa nu fie proxenet care sa te duca la produs, romancele sunt cele mai ravnite pt proxeneti mai ales alea fara sprijin financiar sau fara sprijin de la rude. La cat de naiva pari, ai fi tinta perfecta pentru un peste.

Editat de Maeve.
  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 20 minute, Maeve. a spus:

Vezi sa nu fie proxenet care sa te duca la produs, romancele sunt cele mai ravnite pt proxeneti mai ales alea fara sprijin financiar sau fara sprijin de la rude. La cat de naiva pari, ai fi tinta perfecta pentru un peste.

Poate ca are alt nume, poate ca este plecat chiar de pe aici in Suedia si se da musulman! Este clar ca ea nu stie nimic despre el, ci doar ceea ce el i-a spus!

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 5 minute, Lucia N a spus:

Poate ca are alt nume, poate ca este plecat chiar de pe aici in Suedia si se da musulman! Este clar ca ea nu stie nimic despre el, ci doar ceea ce el i-a spus!

E clar ca e dubios tipul. Eu scapam de el pana acum! Daca nu reuseam sa aduc politia, puneam un amic sa se dea iubit, politist sau orice altceva cu autoritate. Eu mereu am un amic de rezerva cand ma duc la un date. Ii zic Bro, daca e dubios tipul, te sun! Improvizam un escape plan!

Editat de Maeve.
  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 19.10.2020 la 12:04, M1elena a spus:

Oricum cred ca exagereaza faptul ca si-a luat lucrurile si a plecat în alta camera,  deoarece nu am vrut sa am relatii intime cu el la 4 dimineta.

Zici tu ca nu este o reacție exagerată? 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma gandeam la romsudeza, ceva de genu'.

Eu ma intreb daca el este stabilit in Suedia, sau este in romania, bine merci.

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, adal* a spus:

ma gandeam la romsudeza, ceva de genu'.

Eu ma intreb daca el este stabilit in Suedia, sau este in romania, bine merci.

:laugh:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×